Ogłoszenia z kategorii -Ptaki-

papugi dla dzieci i jaja papugowe
papugi dla dzieci i jaja papugowe
Specjalizujemy się w ręcznym hodowaniu różnego rodzaju papug, takich jak ara, kakadu, afrykańskich szarości itp. Mamy również dostępne jajeczne jaja. skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
Kategoria: Żako
kakadu, papugi i inne jaja
kakadu, papugi i inne jaja
350
Specjalizujemy się w ręce podnosząc różne rodzaje papugi ary, kakadu, takich jak, Afryki szarości itp. Mamy również ich urodzajne jaj dostępne. kontakt w sprawie szczegółów.
Kategoria: Kakadu
Papugi i jaja urodzajne
Papugi i jaja urodzajne
Obecnie jesteśmy ręcznie podnosząc papugę dla wszystkich gatunków i innych egzotycznych ptaków. Również mamy ich świeże i urodzajne jaja. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Kategoria: Żako
papugi dla dzieci i jaja papugowe
papugi dla dzieci i jaja papugowe
Specjalizujemy się w ręcznym hodowaniu różnego rodzaju papug, takich jak ara, kakadu, afrykańskich szarości itp. Mamy również dostępne jajeczne jaja. skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje., itp. Mamy również dostępne jajeczne jaja. skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
Kategoria: Żako
Ptaki egzotyczne Zwolle
Ptaki egzotyczne Zwolle
250
Organizujemy wyjazd autokarowy na największą Europejską giełdę ptaków egzotycznych do Zwolle w Holandii która odbędzie się 23 lutego 2019r. Wyjazd z Niepołomic pod Krakowem z ul. Brzeskiej 16 ze Stacji Benzynowej Orlen { Stacja usytuowana między marketami Tesco i Biedronką}, w piątek 22.02.2019r o godzinie 12.30 Przyjazd do Zwolle w sobotę 23.02.2019 ok godz.5.00 rano. Przyjazd do Niepołomic po giełdzie w niedziele 24.02.2019 ok godz. 6.00 -7.00 rano. Zagwarantowane miejsce parkingowe bezpłatne dla samochodów osobowych dla osób wsiadających w Niepołomicach. Możliwość zabrania osób chętnych na wyjazd na trasie przejazdu autokaru przy autostradzie A4. Trasa autokaru przez Polskę autostradą A4 – Niepołomice – Chrzanów – Mysłowice - Katowice – Ruda Śląska - Opole - Wrocław – Legnica Koszt całkowity wyjazdu 250 zł od osoby . Cena wyjazdu obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie na czas podróży , winiety na autostrady oraz opłaty parkingowe. W razie jakichkolwiek pytań lub rezerwacji miejsc proszę o kontakt tel. 503-049-731 Osoby nieletnie wyjazd tylko z prawnym opiekunem i aktualnym dowodem osobistym lub paszportem. UWAGA ! Ilość miejsc ograniczona !
Kategoria: Pozostałe