Ogłoszenia z kategorii -Ptaki-

Ptaki egzotyczne Zwolle
Ptaki egzotyczne Zwolle
250
Organizujemy wyjazd autokarowy na największą Europejską giełdę ptaków egzotycznych do Zwolle w Holandii która odbędzie się 23 lutego 2019r. Wyjazd z Niepołomic pod Krakowem z ul. Brzeskiej 16 ze Stacji Benzynowej Orlen { Stacja usytuowana między marketami Tesco i Biedronką}, w piątek 22.02.2019r o godzinie 12.30 Przyjazd do Zwolle w sobotę 23.02.2019 ok godz.5.00 rano. Przyjazd do Niepołomic po giełdzie w niedziele 24.02.2019 ok godz. 6.00 -7.00 rano. Zagwarantowane miejsce parkingowe bezpłatne dla samochodów osobowych dla osób wsiadających w Niepołomicach. Możliwość zabrania osób chętnych na wyjazd na trasie przejazdu autokaru przy autostradzie A4. Trasa autokaru przez Polskę autostradą A4 – Niepołomice – Chrzanów – Mysłowice - Katowice – Ruda Śląska - Opole - Wrocław – Legnica Koszt całkowity wyjazdu 250 zł od osoby . Cena wyjazdu obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie na czas podróży , winiety na autostrady oraz opłaty parkingowe. W razie jakichkolwiek pytań lub rezerwacji miejsc proszę o kontakt tel. 503-049-731 Osoby nieletnie wyjazd tylko z prawnym opiekunem i aktualnym dowodem osobistym lub paszportem. UWAGA ! Ilość miejsc ograniczona !
Kategoria: Pozostałe
kakadu, papugi i inne jaja
kakadu, papugi i inne jaja
350
Specjalizujemy się w ręce podnosząc różne rodzaje papugi ary, kakadu, takich jak, Afryki szarości itp. Mamy również ich urodzajne jaj dostępne. kontakt w sprawie szczegółów.
Kategoria: Kakadu
Papugi i jaja urodzajne
Papugi i jaja urodzajne
Obecnie jesteśmy ręcznie podnosząc papugę dla wszystkich gatunków i innych egzotycznych ptaków. Również mamy ich świeże i urodzajne jaja. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Kategoria: Żako
papugi dla dzieci i jaja papugowe
papugi dla dzieci i jaja papugowe
Specjalizujemy się w ręcznym hodowaniu różnego rodzaju papug, takich jak ara, kakadu, afrykańskich szarości itp. Mamy również dostępne jajeczne jaja. skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje., itp. Mamy również dostępne jajeczne jaja. skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
Kategoria: Żako
Żeńska hiacyntowa ara
Żeńska hiacyntowa ara
Chcemy odrodzić naszą piękną papugę, mimo że kosztowała nas dużo, aby ją kupić, ale chcemy ją od nowa za darmo, ponieważ nie możemy jej dłużej zatrzymać. skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć alsonmoore27@gmail.com
Kategoria: Pozostałe
Aleksandretta Chińska - Psittacula derbiana
Aleksandretta Chińska - Psittacula derbiana
470
Aleksandretta Chińska - Psittacula derbiana Samiec z czerwcza 17r na obrączce stałej kpl.dokumentów Ptak zdrowy bez ubytków wylatany
Kategoria: Pozostałe
Amazonka żółtolica - 9 miesięczna młoda z wyposażeniem
Amazonka żółtolica - 9 miesięczna młoda z wyposażeniem
1750
Do dobrego domu 9 miesięcznego samczyka Amazonki Żółtolicej. Oswojony z charakterkiem. Mówić zaczyna - "daj buziaczka" i kilka innych zaczyna łapać. Koszt 1750 zł. Klatka duża w cenie. Okolice Katowic.
Kategoria: Amazonki