Hodowcy
   Psów 490      
   Kotów 284      
   Koni 14      
   Królików 8      
   Świnek morskich 17      
   Myszek rasowych 3      
   Papug 8      
   Inna hodowla 18      

Wilczy Sekret

 
Katalog hodowców to prezentacja hodowców zwierząt rasowych.
Znajdziesz to informacje, dane kontaktowe, zdjęcia wyłącznie zarejestrowanych hodowli psów rasowych, hodowli kotów rasowych, hodowli królików rasowych, czy innych hodowli.

Możesz dołączyć za darmo swoją hodowlę do katalogu, zakładając konto w serwisie i tworząc wizytówkę.
Informacje
Mapa
Informacje
Nazwa hodowli:
Wilczy Sekret
Name:
Michał
E-mail:
Rodzaj hodowli:
Hodowla psów
Stowarzyszenie:
KHRON
Rasa:
Owczarek Niemiecki Długowłosy
Kraj:
Polska
Region:
lubelskie
Opis:
Witamy bardzo serdecznie wszystkich miłośników Owczarka Niemieckiego Długowłosego. Nasza hodowlą zajmujemy się od kilku lat. Choć nie jest ona duża to, Jest to nasze hobby ale również życie i miłość do tych wspaniałych zwierząt. Psy w hodowli: *Assan Wilcza Gwiazda *BRINO Kar Gold *SERB Kar Gold Reproduktor: *Rikkor Pla-Ren Suki hodowlane: *Aris Monandi *Bira Fezo *Certa Marcelowa Sfora FCI *Cyntia Wilczy Sekret *Malika Zagland *Miki Wilcze Echo Nasza hodowla mieści się w małej miejscowości Czernic (10 km od Ryk, woj.Lubelskie). Lokalizacja ta zapewnia naszym psom doskonale warunki do prawidłowego rozwoju fizycznego oraz psychicznego. Hodowla Wilczy Sekret zrzeszona jest z KHRON ( Klub Hodowców Rasy Owczarek Niemiecki ). Szczenięta są doskonale odchowywane i socjalizowane, w zgodzie z ich naturalnymi potrzebami i wymaganiami. Dbamy o ich prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny oraz o ich zdrowie, prawidłowe odżywianie, zapewniamy im właściwą opiekę weterynaryjną. Wkładamy dużo wysiłku oraz serca by zapewnić naszym podopiecznym wszystko to czego potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Szczenięta trafiają do nowych domów z rodowodami, książeczkami zdrowia, gdzie udokumentowane są systematyczne odrobaczenia i szczepienia. Zależy nam by szczenięta trafiały do dobrych domów, odpowiedzialnych ludzi, którzy będą poświęcać im swój czas i obdarzą ich miłością. Nasze zajęcie to przede wszystkim pasja i miłość do tych wszechstronnych psów, jakimi są Owczarki Niemieckie Długowłose. Wieloletni staż oraz doświadczenie jakie udało nam się zdobyć gwarantują że szczenięta po tak odpowiednio dobranych parach wyrosną na mądre, zrównoważone, zdrowe i piękne psy. Tym czasem serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania z naszymi pupilami z hodowli wilczy sekret, może właśnie tutaj znajdą państwo dla siebie swoja wymarzoną pociechę.
Miejscowość:
Ryki
Kod pocztowy:
08-500
Strona www:
Dodatkowy e-mail:
Telefon:
669-319-899
Dodatkowy telefon:
724-111-547
Udostępnij
Michał
Kontakt z właścicielem
Name *
E-mail *
Telefon
Wiadomość *
Kod bezpieczeństwa *
Kod bezpieczeństwa *
Kliknij, aby odświeżyć kod
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej. Jeśli symbole są niejasne, kliknij na zdjęcie.
       
Ogłoszenia Archiwalne Wilczy Sekret
8 

Owczarek Niemiecki Owczarki Niemieckie ***SZCZENIĘTA***PIĘKNE***

rodowód
Witamy Serdecznie Wszystkich Miłośników Owczarka Niemieckiego Długowłosego. Hodowla Wilczy Sekret z ogromną satysfakcją informuje że dni 09.04.2015r przyszły piękne szczeniaki po doskonale dobranej parze: Ojcem szczeniąt jest ZACK Rykoń pies robiący niesamowite wrażenie, duży, mocny, pełen wyrazu, dobra samcza głowa,...
Kategoria:
Województwo: lubelskie
Dodano:
Odsłony: 74
| Komentarze: 0
 
Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
Położenie geograficzne
Hodowle psów rasowych
Hodowle kotów rasowych