Wyżeł weimarski - ogłoszenia na Zoomia.pl
Wyżeł weimarski - ogłoszenia na Zoomia.pl
Lista z kategorii "Wyżeł weimarski ogłoszenia". Przeglądaj ogłoszenia, zawęź wyszukiwanie Wyżeł weimarski do kategorii, województwa lub miasta i znajdź interesujące Cię ogłoszenia. Wybrane pozycje "Wyżeł weimarski ogłoszenia" możesz też dodać do Twojego schowka by później móc do nich wrócić. Możesz dodać też swoje darmowe ogłoszenia w kategorii "Wyżeł weimarski ogłoszenia" i innych.
Zobacz też ogloszenie i ogłoszenia Wyżeł weimarski w popularnych miastach: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice
Wyżeł weimarski ogłoszenia - sprzedaży i adopcji - ogloszenia na Zoomia.pl - psy, szczeniaki, koty, hodowle, oraz inne zwierzęta i akcesoria dla nich - darmowe ogłoszenia i ogloszenia dla zwierząt.
    Wyżeł weimarski0
Brak podkategorii do góry 
Filtruj wyniki

Wyżeł weimarski

Dodaj ogłoszenie do Wyżeł weimarski Zobacz Porównanie Drukuj tę stronę. RSS Feed
Ogłoszenia w tej kategorii dotyczą wyłącznie psów rodowodowych Wyżeł weimarski , czyli rasowych pochodzących z hodowli zarejestrowanych w ogólnokrajowych stowarzyszeniach społecznych.

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji psów reproduktorów, oraz suk.
Można dodać również swojego psa, sukę do Katalogu Reproduktorów, jeżeli posiada uprawnienia hodowlane.
Pokaż na mapie
Sortuj ogłoszenia po:
5 
Rodowód

WYŻEŁ WEIMARSKI – SZCZENIĘTA !, śląskie Jastrzębie-Zdrój

Domowa hodowla Wyżłów Weimarskich „z Zebrzydowic FCI” zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce, zaprasza do rezerwacji szczeniąt, które mają przyjść na świat pod koniec lipca 2017 roku, ciąża potwierdzona badaniem USG. Szczenięta z następującego skojarzenia: Ojciec: Canis Fortuna FCI WAŻNIAK...
Kategoria: Wyżeł weimarski
Region: śląskie
Dodano:
Cena
2500
PLN
Odsłony: 280
| Komentarze: 0
 
Pokaż na mapie Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
2 
Rodowód

Wyżeł weimarski szczenięta, lubuskie Nowa Sól

WYŻEŁ WEIMARSKI SZCZENIAKI rodowodowe po polujących rodzicach. 15 kwietnia w naszej hodowli na świat przyszły szczenięta - 5 suczek i 3 pieski. Opuszczając nas maluchy są po przeglądzie miotu, zaczipowane, odrobaczone, zaszczepione stosownie do wieku, posiadają książeczkę zdrowia, metrykę.
Kategoria: Wyżeł weimarski
Dodano:
Cena
2000
PLN
Odsłony: 131
| Komentarze: 0
 
Pokaż na mapie Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
Najpopularniejsze