Newsletter
Your Name
Your E-mail
Podaj adres aby dostawiać aktualne wiadomości na temat naszych zwierząt i produktów jakie oferujemy
    
Your E-mail
Subscribe     

Offer for organization, shetler, company

Dodaj swoją organizację, schronisko, firmę do Katalogu usług w serwisie Zoomia, miejsca, gdzie zwierzęta znajdują kochających właścicieli.

Katalogu usług prezentuje wszelkie organizacje i firmy, działające na rzecz zwierząt.
Prezentowane są fundacje, schroniska, organizacje oraz firmy, czy ludzie świadczący usługi dla zwierząt, jak opiekunowie, weterynarze, hotele, restauracje, sklepy, ubezpieczyciele, czy treserzy.
Możesz dołączyć za darmo swoją firmę, czy swoje usługi do katalogu zakładając konto w serwisie i uzupełniając dane.Dla firm, fundacji, stowarzyszeń oferujemy :
  • bezpłatną prezentację w Katalogu usług, w której można umieścić informacje o firmie, stowarzyszeniu, fundacji, dane kontaktowe. 
  • dodatkowo każda firma, organizacja bezpłatnie promowana jest w specjalnym bloku reklamowy "Rodzaje usług", na stronie głównej oraz pozostałych stronach serwisu Zoomia.W bloku reklamowym promowane jest jednocześnie 6 firm, przy czy zmieniają się one losowo po odświeżeniu strony.
  • każda firma, organizacja przez okres 1 miesiąca otrzyma bezpłatnie 1 link reklamowy na stronach serwisu Zoomia.
Jednocześnie wyświetlają się 3 linki reklamowe na stronach serwisu i zmieniają się losowo, po odświeżeniu strony. Reklamę można umieścić klikając w „Dodaj ogłoszenie”, wybierając „Link reklamowy”. Po uzupełnieniu danych (Tytuł linka, opis oraz adres www) proszę wybrać Plan  „Promocja”.
UWAGA!
Aby dodać swoją firmę, organizację do Katalogu Usług należy się założyć konto w serwisie i wypełnić informacje o użytkowniku. Zakładanie konta trwa kilka sekund i jest bezpłatne.
W Katalogu usług mogą promować się wyłącznie osoby, firmy świadczące usługi dla zwierząt, czy organizacje związane ze zwierzętami.
Jeżeli nie zostanie załączony obrazek (zdjęcie, logo), wizytówka nie będzie się wyświetlała w bloku reklamowym.

Services