Newsleter
Twoje imie
Twój E-mail
Chcesz dostawiać aktualne wiadomości na temat serwisu i produktów? Zostaw adres e-mail.
Chcesz zrezygnować z newslettera kliknij
    
Twój E-mail
Subscribe     
Komentarze
czekoladowa suczka
dzień dobry To moja trzecia wiadomość jestem zainteresowana ale w żaden sposób nie idzie się z Tobą skontaktować w sprawie szczeniąt....
sonia 23.04.2017
 
Czekoladowa suczka
Jestem bardzo zaciekawiona ofertą mam zapytanie o cenę czekoladowe suczki i czy jest zdrowa Proszę o kontakt na adres e-mail sonia.525@onet.pl
Sonia 22.04.2017
 
czekoladowa suczka
jestem zainteresowana czekoladową suczką. Czy pieski są w Polsce ? I czy są zdrowe. Proszę o kontakt na adres sonia.525@onet.pl
sonia 22.04.2017
 
szczeniaki
bardzo prosze o podanie ceny oraz jak można się z Panstwem skontaktować jaki numer telefonu było by łatwiej i szybciej interesuje mnie suczka...
asia 10.04.2017
 

Załóż konto


Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, a planujesz to zrobić, to polecamy zapoznanie się z ich opisem. Konta dedykowane są różnym Użytkownikom i mają różne funkcjonalności i przywileje.  Są 3 typy kont: "Prywatny Użytkownik", "Hodowca", "Organizacja, schronisko, firma".  Opis również uzyskasz, wybierając Typ Użytkownika.

Gdy zakłada się konto to obowiązkowo wypełnia się informacje oznaczone gwiazdką. Pozostałe informacje nie są obowiązkowe, więc nie trzeba ich uzupełnić. Informacje te dotyczą Sprzedającego, Hodowli, Organizacji, nie ogłoszenia, prezentacji. Można je później uzupełnić, czy zmienić w Panelu (po zalogowaniu), klikając w zakładkę "Mój Profil", bo te dane pojawią się przy ogłoszeniu jako "Informajce o sprzedawcy" oraz w przypadku typu konta "Hodowca", czy "Organizacja, schronisko, firma", na prezentacji w Katalogu hodowców i w Katalogu usług.
Następnie (po zalogowaniu) mozna dodać ogłoszenie, prezentacje do wybranej kategorii, klikając z zakładkę "Dodaj ogłoszenie, reklamę"


Uwaga Nasz system promuje konta które są wypełnione
większa liczbą danych! 
Krok 1
Tylko pola oznaczone * są wymagane.
login *
hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Typ Użytkownika *
Opis
Korzystając z tego typu konta możesz:
  • Zarządzać (dodawać, aktualizować, modyfikować, uzupełniać, usuwać lub odnawiać) swoimi ogłoszeniami w naszym serwisie.
  • Skorzystać z rozbudowanego systemu wyróżnień, aby uzyskać lepszą ekspozycję ogłoszenia.
  • Kontaktować się z innymi Użytkownikami poprzez nasz  interaktywny system wiadomości, sprawdzać odpowiedzi na swoje ogłoszenie, czy korespondować z innymi Użytkownikam.
  • Zapisywać swoje ulubione ogłoszenia, wyniki wyszukiwania i porównywania ogłoszeń
UWAGA!
W związku z nowelizacją Ustawy o ochronie zwierząt, osoby prywatne nie mogą sprzedawać psów i kotów i wybierając ten typ Konta, Użytkownik nie ma możliwości dodania ogłoszenia do kategorii KOTY, PSY. Natomiast można oddać psa, czy kota i wówczas należy dodać takie ogłoszenie do kategorii ADOPCJE.

Jeśli chcesz zmienić typ konta możesz utworzyć kolejne konto.
Kod bezpieczeństwa *
Kliknij, aby odświeżyć kod
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej. Jeśli symbole są niejasne, kliknij na zdjęcie.