Chart polski - ogłoszenia na Zoomia.pl
Chart polski - ogłoszenia na Zoomia.pl
Lista z kategorii "Chart polski ogłoszenia". Przeglądaj ogłoszenia, zawęź wyszukiwanie Chart polski do kategorii, województwa lub miasta i znajdź interesujące Cię ogłoszenia. Wybrane pozycje "Chart polski ogłoszenia" możesz też dodać do Twojego schowka by później móc do nich wrócić. Możesz dodać też swoje darmowe ogłoszenia w kategorii "Chart polski ogłoszenia" i innych.
Zobacz też ogloszenie i ogłoszenia Chart polski w popularnych miastach: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice
Chart polski ogłoszenia - sprzedaży i adopcji - ogloszenia na Zoomia.pl - psy, szczeniaki, koty, hodowle, oraz inne zwierzęta i akcesoria dla nich - darmowe ogłoszenia i ogloszenia dla zwierząt.
    Chart polski
Brak podkategorii do góry 

Chart polski

Dodaj ogłoszenie do Chart polski Drukuj tę stronę. RSS Feed
Ogłoszenia w tej kategorii dotyczą wyłącznie psów rodowodowych Chart polski, czyli rasowych pochodzących z hodowli zarejestrowanych w ogólnokrajowych stowarzyszeniach społecznych.

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji psów reproduktorów, oraz suk.
Można dodać również swojego psa, sukę do Katalogu Reproduktorów, jeżeli posiada uprawnienia hodowlane.
Pokaż na mapie
Sortuj ogłoszenia po:
2 
Rodowód

ARCTURUS charty polskie

Doskonałe szczenięta po Zw. Świata GUDELCE Arcturus i Ch. Pl KOZAKU Arcturus . Piesek tricolor , doskonały na wystawy i do hodowli, oraz piesek biało wiczasty za 1500 pln .
Kategoria: Chart polski
Dodano:
Cena
2 000
PLN
Odsłony: 450
| Komentarze: 0
 
Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
3 
Rodowód

Zwierzę z rodowodem

Witam, Mam do sprzedania szczenięta charta polskiego po rodzicach Konopielka Arcturus Aston Martin z hodowli Celerrimus. Zostały jeszcze dwie suczki, polecam na wystawy. Zainteresowanych proszę o kontakt tel 502456822 albo kontakt mailowy PJKADZIELA interia.pl
Kategoria: Chart polski
Dodano:
Cena
1 500
PLN
Odsłony: 591
| Komentarze: 0
 
Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia