Ogłoszenia z kategorii -Oddam psa-

Moli, cudna sunia w typie LABKA szuka domu!
Moli, cudna sunia w typie LABKA szuka domu!
mazowieckie
Moli to piękna, o czekoladowym umaszczeniu 3 letnia sunia. Średniej wielkości i ładniej budowie ciała . Bardzo pozytywna, przyjazna względem ludzi, cieszy się z każdego kontaktu. Jak na młodego psa przystało, uwielbia zabawy z człowiekiem – skacze, biega, a patyk to jej żywioł . Umie chodzić na smyczy choć czasem zdarzy jej się pociągnąć gdy coś ją zainteresuje jednak daje się przywołać. Przy regularnych spacerach w domu na pewno będzie spokojniejsza na spacerach. Obecnie w domu tymczasowym świetnie dogaduje się z innymi psami oraz suczkami. Szukamy dla niej domu, w którym zostanie pełnoprawnym członkiem rodziny. Moli obecnie mieszka w domu tymczasowym razem z innym psem o imieniu Piegus. Jak to w życiu bywa miłość nie zna granic i tu padła strzała Amora. To nic ze Piegus jest wielkości jamnika a Moli wielkości labradora. Zakochane w sobie psy razem spiją razem chodzą na spacery. Wiemy ze znalezieniu dwóm psom jednego domu jest bardzo ciężkie ale liczymy na to ze znajdzie się dom który przygarnie Moli wraz z Piegusem a nam serca nie będą pękać w chwili gdy musielibyśmy je rozdzielić. Szukamy wspólnego domu ale jeśli będzie trzeba z bólem sera jej rozłączymy. Wszystkie informacje WYŁĄCZNIE telefonicznie 507 415 468 602 655 645 po 17-ej
Kategoria: Kundelek
MONTI młody wesoły energiczny psiak marzy o domku gdzie zazna szczęścia i miłości , Kundelki cała Polska
MONTI młody wesoły energiczny psiak marzy o domku gdzie zazna szczęścia i miłości , Kundelki cała Polska
MONTI to energiczny, radosny psiak. Ma około 2-2,5 lat, waży niecałe 30 kg. Uwielbia się bawić, dobrze dogaduje się z innymi psami. Z chęcią bierze udział w treningach posłuszeństwa, robi ogromne postępy: bez lęku przeskakuje przeszkody i wchodzi na ruchomy stół. Uwielbia zadania, gdzie może się wykazać oraz aktywnie spędzać czas Szukamy domu, w którym lubi się spędzać aktywnie czas MONTI jest psem po przejściach, dokładnie nie wiemy co go spotkało ale jest na początku nie ufny. Nie lubi być dotykany przez obce osoby. Potrzebuje czasu, żeby zaufać więc na pewno potrzebne będzie wyjście z nim na spacer, zapoznanie. Jak zaufa to będzie najlepszym przyjacielem. Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Oczywiście domu z możliwością spania na kanapie, łóżku MONTI jest w hotelu we Wronkach (okolice Poznania). Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )
Kategoria: Oddam psa
ROLO - przesympatyczny psiak z rozmerdanym ogonem szuka domu, małopolskie Kraków
ROLO - przesympatyczny psiak z rozmerdanym ogonem szuka domu, małopolskie Kraków
małopolskie
Rolo to cudowny, bardzo pozytywnie nastawiony do całego świata młody psiak. Za kraty trafił niedawno, zabrany z ulicy, po której od dłuższego czasu się błąkał. Podchodził do przechodniów we wsi i prosił o pomoc i jedzenie. Niestety, pomimo bardzo przyjaznego charakteru, nikt nie zechciał zabrać go ze sobą :( Rolo ma ok. 2 lat, całe życie przed nim. Jest bardzo wesoły, spragniony uwagi i miłości człowieka. Na zdjęciach cały czas merdał radośnie ogonem, przymilał się do nas, lizał po rękach. Wykorzystywał cały swój urok osobisty, żebyśmy tylko zwróciły na niego uwagę. Bardzo brakuje mu miłości człowieka. Na pierwszy rzut oka widać, że to typ psiaka, który zostawiony sam sobie popada w depresję. Rolo zmienia się odprowadzony do kojca. Siedzi smutny w budzie, zamyka się w sobie... Jedyne co przywraca mu nadzieję, to spacery w obecności człowieka i jego bliskość. Psiak jest średniej wielkości. Mieszka w boksie z innymi psami i unika konfliktów. Błagamy o szansę dla niego, jest taki młody. Nie pozwólmy, żeby utknął w schronisku na lata... Rolo mieszka w schronisku w woj. łódzkim. Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
MILUŚ - biedny, przerażony psiak, błaga o szansę i dom, małopolskie Kraków
MILUŚ - biedny, przerażony psiak, błaga o szansę i dom, małopolskie Kraków
małopolskie
Najsmutniejsze oczy w schronisku wołają o pomoc! Miluś niedawno trafił do schroniska, jest przerażony, przygnębiony i bardzo osowiały, praktycznie nie wychodzi z budy ;( Nie wie, co się stało. Nie wie, gdzie jest. Bardzo się boi. Cały drży, kiedy podchodzi do niego człowiek :( Prosimy o dom dla Milusia, jest spokojnym małym pieskiem, jest młody ma około 4 lat. Dogaduje się z innymi psami bez problemu. Jak najprędzej musi znaleźć dom, bo w schronisku jego stan będzie się pogłębiał. Przebywa w schronisku w województwie łódzkim. Kontakt: 609 212 748 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
DAFI - kochany, łagodny psiak marnuje się w schronisku!, małopolskie Kraków
DAFI - kochany, łagodny psiak marnuje się w schronisku!, małopolskie Kraków
małopolskie
DAFI - nieduży, bardzo niepozorny psiak, który skradł nam serca w ciągu minuty :) Po wyjściu z boksu nie szalał jak inne psy, ale stał grzecznie i spokojnie z boku i bacznie nas obserwował. Od razu zaprzyjaźnił się z 10-letnią córką jednej z wolontariuszek, użył całego swojego uroku osobistego, byle tylko pokazać nam, jak fajnym jest psem i że zasługuje na szansę i dom. Na zdjęciach pięknie nam pozował, słuchał uważnie, o co go prosimy i robił wszystko, byle byśmy tylko były z niego zadowolone :) Każda próba podejścia bliżej z aparatem kończyła się wizytą mokrego, szczęśliwego nosa w obiektywie i soczystymi buziakami :) Dlatego Dafi większość zdjęć ma w pozycji przytulonej i wciśniętej na kolanka :) Bo w sumie to szkoda czasu na takie sztywne i nudne stanie w miejscu, lepiej wykorzystać chwilę i poprzytulać się z człowiekiem :) Dafi jest kochany, bardzo oddany i spragniony uwagi i miłości. To typ psiaka, który za okazaną dobroć odda całego siebie. Bardzo mu tego za kratami brakuje. Powrót do boksu był dla niego dramatem... :( Był tak smutny i zawiedziony, że nie weźmiemy go ze sobą, że obiecałyśmy mu, że znajdziemy dla niego dom najlepszy na świecie i szybko wyciągniemy go z miejsca, w którym się znalazł. Psiak jest średniej wielkości, bardzo dobrze dogaduje się z psiakami i suniami, które mieszkają razem z nim w boksie. To fantastyczny, bardzo oddany chłopak. Nie ma może spektakularnej urody, ale za to ma to, czego każdy w psie szuka. Wielkie i oddane serducho, a to jest bezcenne! :) Dafi mieszka w schronisku w woj. łódzkim. Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
MIKUŚ – 2,5-letni, delikatny i wrażliwy psiak; szuka domu, małopolskie Kraków
MIKUŚ – 2,5-letni, delikatny i wrażliwy psiak; szuka domu, małopolskie Kraków
małopolskie
MIKUŚ do schroniska trafił razem z mamą i rodzeństwem, odłowiony z pola... Mama szczeniaków była domową sunią, więc podejrzewamy, że jak zaszła w ciążę, to gospodarz po prostu się jej pozbył i wywiózł tak daleko, żeby nie umiała wrócić do domu.. :( Mikuś od pierwszych miesięcy życia poznał, co to głód, strach i poniewierka. Po 2 miesiącach myślałyśmy, że los się do niego uśmiechnął, bo znalazł się Pan chcący dać Mikusiowi szansę i dom... Niestety, po kilku dniach otrzymałyśmy telefon, że mamy psa zabierać, bo ten się dzieciom już nie podoba, jutro ma przyjechać nowy szczeniak i jak nie odbierzemy Mikiego, to Pan dostarczy go nam w... worku... Odebrałyśmy więc psa, przerażonego, który teraz boi się własnego cienia... :( Teraz Mikuś trafił do domowego hoteliku pod Warszawą, gdzie się resocjalizuje i gdzie opiekunka stara się odbudować jego zaufanie do ludzi. Mikuś jest ostrożny, boi się patrzeć człowiekowi w oczy i woli odwrócić wzrok, jakby go nie było :( Psiak jest bardzo niepewny i wrażliwy, boi się gwałtownych ruchów czy podniesionego głosu. Wierzymy, że w nowym domu, w spokoju i ciszy szybko się otworzy i będzie miał jeszcze szansę na normalne, psie dzieciństwo. Na tę chwilę Miki najlepiej poradziłby sobie w domu z ogrodem u spokojnych właścicieli. Bardzo ludzi inne psy, więc łagodny pies rezydent byłby dla niego dużym wsparciem :) Psiak jest młody, ma obecnie ok. 2,5 lat. Jest średniej wielkości, waży ok. 13 kg. Błagamy o szansę i dom dla niego.  Kontakt w sprawie adopcji 601 925 696 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
MALINKA - 7 kg, malutka, kochana sunia szuka domu, małopolskie Kraków
MALINKA - 7 kg, malutka, kochana sunia szuka domu, małopolskie Kraków
małopolskie
Malinka trafiła do schroniska razem z dwoma innymi psiakami po śmierci swojego kochanego właściciela. Nagle z dnia na dzień małe, kanapowe psiaki musiały zmienić ciepłe łóżko na zimny, schroniskowy boks. W ciągu kilku dni Malinka, przestała jeść, totalnie zamknęła się w sobie, całymi dniami siedziała skulona w jednej budzie razem z towarzyszami niedoli... Serce nam pękało i nie mogłyśmy pozwolić na to, żeby taka drobinka zniknęła wśród czterystu innych psów w schronisku. Dlatego podjęłyśmy decyzję o zabraniu malutkiej i umieszczeniu jej w domowym hoteliku. Sunia jest delikatna, bardzo wrażliwa. Śmierć Pana i pobyt za kratami spowodowały, że Malinka początkowo do nowo poznanych osób jest nieśmiała, ale jak już kogoś pozna i zaufa to zmienia się w totalną pieszczoszkę. Potrzebuje po prostu trochę więcej czasu po tym, co przeszła. Sunia jest cudowna, bardzo kochana i oddana nowej tymczasowej opiekunce. W hoteliku mieszka z dziećmi w wieku szkolnym, bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Ma kontakt z innymi psami, różnej wielkości i płci oraz z kotkiem, ze wszystkimi dogaduje się bez najmniejszego problemu :) Potrafi chodzić na smyczy. Jest grzeczna, łagodna i bezproblemowa. Malinka ma ok. 5 lat, waży 7 kg, jest malutka i kompaktowa :) Bardzo chciałybyśmy znaleźć jej jak najszybciej dobry, kochający domek. Do adopcji sunia zostanie wydana zaszczepiona, odrobaczona, z czipem. Malinka przebywa k. Warszawy. Kontakt tel. w sprawie adopcji: 505 682 029 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
Trzy 6-miesięczne małe szczeniaczki szukają nowych domów, małopolskie Kraków
Trzy 6-miesięczne małe szczeniaczki szukają nowych domów, małopolskie Kraków
małopolskie
Nowych, kochających domów szukają 3 małe szczeniaczki. Psiaki trafiły do nas razem z mamą, zostały odebrane interwencyjnie ze złych warunków. Na szczęście teraz są już bezpieczne i w domowym hoteliku pod Sandomierzem oczekują na swoje nowe rodziny :) Dzieciaki jak na maluchy przystało są wesołe, otwarte i ciekawskie świata. Wszędzie ich pełno, wszędzie wtykają swoje małe, mokre noski :) Uwielbiają ludzi w każdym wieku. Mieszkają z dwójką dzieci w wieku szkolnym i są przeszczęśliwe, kiedy mogą z nimi porozrabiać ;) Dzieciaczki są bardzo spragnione miłości i uwagi, bardzo lgną do człowieka. Mieszkają z innymi psami, z kotem i z całym stadem świetnie się dogadują. Do adopcji jest: piesek (brązowy z dłuższą sierścią), sunia brązowa jasna z ciemnym pyszczkiem i czarna sunia. Ich mama jest malutka, waży ok. 7 kg. Nie znamy jednak taty piesków, więc nowy właściciel musi zakładać, że ich końcowy wygląd może być niespodzianką :) Chociaż wyglądają jakby miały być wielkością zbliżone do mamusi. Pieski wymagają nauki czystości. Szczeniaczki obecnie mają ok. 6 miesięcy. Zostały już zaszczepione, odrobaczone i mają czipy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: Kontakt w sprawie adopcji: 666 084 424 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
DINO - kochany, delikatny psiak szuka pilnie domu, małopolskie Kraków
DINO - kochany, delikatny psiak szuka pilnie domu, małopolskie Kraków
małopolskie
DINO - ciężko jest pokazać tragiczną historię psa w potrzebie w krótkim opisie... Dino trafił do schroniska z lasu. koczował od dłuższego czasu na okolicznych polach i czekał sam chyba nie wie, na co...? Być może ktoś go tam porzucił, a poczciwy psiak czekał, aż jego Pan po niego wróci? Dino trafił do nas w złym stanie fizycznym - był głodny, zaniedbany, miał na sobie masę kleszczy. Widać, że kiedyś musiał mieć kontakt z człowiekiem, bo wyprowadzony z boksu na sesję bardzo do nas lgnął i szukał pocieszenia w naszych ramionach. Ale schronisko go przeraża i bardzo przytłacza. Do zdjęć szedł z podkulonym ogonem, na ugiętych nogach. Niepewny, czy nie zostanie zaraz za coś ukarany :( Dopiero po chwili spokojnego mówienia i drapania za uchem widać było, że nabiera pewności siebie, otwiera się na dobro, które się mu okazuje. Widać, że te krótkie chwile, kiedy okazuje się mu czułość i uwagę, są w jego psim życiu bardzo ważne... Dino jest wrażliwym i delikatnym psem, a takie za kratami mają ciężkie życie... Dinuś bardzo zapadł nam w pamięć, bo to typ kochanego, oddanego i poczciwego psiaka. Takiego, któremu w schronisku serce pęka na milion kawałków, bo to pies stworzony do dawania miłości, a człowiek odebrał mu całą jego psią godność :( Bardzo chciałybyśmy żeby los się do niego wreszcie uśmiechnął i żeby trafił do kochającej rodziny. Dino ma ok- lat, jest średniej wielkości, grzbietem sięga trochę poniżej kolana. Z innymi psami nie wchodzi w większe interakcje, bo jak tylko może unika konfliktów. Za kratami jest mu bardzo ciężko... Dino mieszka w schronisku w woj. łódzkim. Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
Moli, cudna sunia w typie LABKA szuka domu!, Kundelki cała Polska
Moli, cudna sunia w typie LABKA szuka domu!, Kundelki cała Polska
Moli to piękna, o czekoladowym umaszczeniu 3 letnia sunia. Średniej wielkości i ładniej budowie ciała . Bardzo pozytywna, przyjazna względem ludzi, cieszy się z każdego kontaktu. Jak na młodego psa przystało, uwielbia zabawy z człowiekiem – skacze, biega, a patyk to jej żywioł . Umie chodzić na smyczy choć czasem zdarzy jej się pociągnąć gdy coś ją zainteresuje jednak daje się przywołać. Przy regularnych spacerach w domu na pewno będzie spokojniejsza na spacerach. Obecnie w domu tymczasowym świetnie dogaduje się z innymi psami oraz suczkami. Szukamy dla niej domu, w którym zostanie pełnoprawnym członkiem rodziny. Moli obecnie mieszka w domu tymczasowym razem z innym psem o imieniu Piegus. Jak to w życiu bywa miłość nie zna granic i tu padła strzała Amora. To nic ze Piegus jest wielkości jamnika a Moli wielkości labradora. Zakochane w sobie psy razem spiją razem chodzą na spacery. Wiemy ze znalezieniu dwóm psom jednego domu jest bardzo ciężkie ale liczymy na to ze znajdzie się dom który przygarnie Moli wraz z Piegusem a nam serca nie będą pękać w chwili gdy musielibyśmy je rozdzielić. Szukamy wspólnego domu ale jeśli będzie trzeba z bólem sera jej rozłączymy. Wszystkie informacje WYŁĄCZNIE telefonicznie 507 415 468 602 655 645 po 17-ej
Kategoria: Oddam psa
4 miesięczny słodki szczeniak szuka domu, mazowieckie Warszawa
4 miesięczny słodki szczeniak szuka domu, mazowieckie Warszawa
mazowieckie
Mama i trójka jej dzieci została zabrana z kontenera z opuszczonych działek, w którym żyły w bardzo złych warunkach... Dwa szczeniaki mają już domy, został tylko jeden, czarny, piękny rodzynek :) Obecnie przebywa w hotelu w okolicy Warszawy. Mama waży ok 12 kg, podejrzewamy, że szczeniaczek będzie podobnej wielkości. Obecnie ma ok. 4 miesiące. Jest po pierwszym szczepieniu, odrobaczeniu, ma czip. Kontakt w sprawie adopcji: 601 92 56 96 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Kategoria: Oddam psa
OLAF - roczne, przerażone psie dziecko błaga o dom!, mazowieckie Warszawa
OLAF - roczne, przerażone psie dziecko błaga o dom!, mazowieckie Warszawa
mazowieckie
JEGO CIAŁKO DRŻAŁO, WZROK SZUKAŁ ZAGROŻENIA, A ON WCISKAŁ SWOJĄ GŁÓWKĘ W MOJE DŁONIE, SZUKAJĄC RATUNKU I BEZPIECZEŃSTWA... Olafek to ok. roczne psie dziecko - przerażone i zdruzgotane miejscem w którym się znalazło... :( Jest cieniem samego siebie:( Przeraża go wszystko - szczekające psy, gwar i hałas panujący w schronisku... Całymi dniami leży zwinięty w kłębuszek i wyciśnięty w kąt budy... On sobie w schronisku nie poradzi! Zimny boks to nie miejsce dla takiej delikatnej psychiki! W jego oczach widać zagubione, małe, wystraszone psie dziecko, szukające ratunku i bezpieczeństwa! Dom dla niego jest jedynym ratunkiem. W schronisku taka psychika długo nie wytrzyma... Pomimo tego, że jest nieśmiały, bardzo chciałaby zaufać, przestać się bać...To wrażliwa, cudowna i krucha istotka, która nie wie czym zawiniła, że trafiła do boksu... Olafek jest niewielki - waży ok. 14 kg. To kochane, uległe psie dziecię nie ma w sobie grama agresji. Jest zgodny z innymi psami i suczkami. OLAF PROSI CAŁYM SOBĄ - POKOCHAJ MNIE I ZABIERZ STĄD... Olaf bardzo chciał nam pokazać, że kocha ludzi całym sercem, że jest łagodny, że z innymi psiakami dogaduje się bez problemu. Jest przerażoną, przygnębioną i kruchą istotką. Jak musiałyśmy odprowadzić go do boksu to serce nam pękło na milion kawałków... Czy znajdzie się ktoś, kto go pokocha i uratuje? Psiaczek przebywa w schronisku w województwie łódzkim. Pomagamy w skoordynowaniu transportu do domu. Kontakt: 505 682 029 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Kategoria: Oddam psa
TARO - starszy, biedny, zrezygnowany psiak gaśnie w schronisku..., mazowieckie Warszawa
TARO - starszy, biedny, zrezygnowany psiak gaśnie w schronisku..., mazowieckie Warszawa
mazowieckie
TARO - starszy, około 9-letni, duży pies. Kiedyś zapewne był piękny, życie dało się we znaki, poznał, co to bezdomność... ot i masz dawne czasy zostały tylko wspomnieniem... Taro uwielbia ludzi i kontakt z nimi. Jest bardzo ufny i serdeczny. W kojcu robi wszystko, aby człowiek zwrócił na niego uwagę. Uśmiech w jego wydaniu jest najpiękniejszy na świecie :) Na wybiegu ciężko mu było zrobić zdjęcie, gdyż podbiegał do każdego i rozdawał buziaki. Jak to możliwe, że tak piękny psiak marnuje się w schronisku? TARO nie widzi na jedno oczko :( Mamy nadzieję, że to nie przekreśli szansy na dom dla niego. Taro bez człowieka smutnieje, w boksie głównie śpi w budzie. Bez człowieka wpada w depresję... Nie chcemy, żeby Taro zakończył życie jako pies bezpański, schroniskowy numer... Błagamy o szansę i dom dla niego! Psiak mieszka w schronisku w woj. łódzkim. Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Oddam psa
MUNDI - kochany, spokojny psiak szuka domu, mazowieckie Warszawa
MUNDI - kochany, spokojny psiak szuka domu, mazowieckie Warszawa
mazowieckie
Mundi został znaleziony na ulicy, ledwo żywy, skrajnie zaniedbany... Jeszcze kilka dni i mogło by go nie być... Został przez nas zabrany do kliniki, gdzie przeszedł badania, operację i zaczął odzyskiwać zdrowie i chęć do życia. W tym momencie psiak mieszka już w hoteliku pod Warszawą, jest odkarmiony, zdrowy i zaczyna rozglądać się za własnym, kochającym i odpowiedzialnym domem :) Mundi jest spokojny, zrównoważony, baardzo grzeczny i spragniony uwagi i miłości człowieka. Lgnie do opiekunki i prosi o uwagę, ale nie jest przy tym nachalny, wręcz odwrotnie. Spokojnie czeka na swoją kolej :) Psiak bardzo docenia okazaną mu troskę i czułość, widać, że wcześniejsze życie dało mu w kość :( Piska jest łagodny i zrównoważony, w lecznicy dzielnie znosił wszelkie zabiegi. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest uległy i woli unikać konfliktów. Potrafi chodzić na smyczy. Mundi ma ok. 6 lat. Jest wrażliwym, bardzo wartościowym psiakiem w średnim wieku. Idealnie sprawdzi się w mniej aktywnej rodzinie, jako kompan spokojnych spacerów lub wspólnego oglądania seriali na kanapie :) Do nowego domu zostanie wydany zaszczepiony, odrobaczony i z czipem. Kontakt w sprawie adopcji 692 347 958 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Kategoria: Oddam psa
MANIA - kochana sunia traci czas za kratami schroniska, ADOPTUJ!, mazowieckie Warszawa
MANIA - kochana sunia traci czas za kratami schroniska, ADOPTUJ!, mazowieckie Warszawa
mazowieckie
MANIA - do krat w boksie podbiegła pierwsza. Na nasz widok zaczęła tańczyć, skakać i robiła wszystko byle tylko jak najszybciej opuścić swój boks. Na zdjęciach trochę stała, trochę leżała, bardzo się niecierpliwiła, bo jako młoda, ok. 3 letnia sunia nie potrafiła zrozumieć dlaczego nie idziemy jeszcze na spacer i stoimy w miejscu ;) A że Mania to ewidentnie żywe sreberko i dusza towarzystwa to nie bardzo chciała tracić czas na nudne pozowanie :) Mania jest wesoła, bardzo energiczna i charyzmatyczna. Szybko nawiązała z nami kontakt, do każdego podchodziła, witała się i przytulała. Jest jeszcze młoda, ma taką uroczą naiwność w sobie, że człowiek jest dobry i ona też stara się przy nim pokazać wszystko co ma najlepsze. Mania to świetna, pozytywna sunia. Bardzo chciałybyśmy, żeby schroniskowe realia jej nie przytłoczyły i żeby znalazła szybko nową kochającą rodzinę. Mania jest pozytywnie nastawiona do innych psiaków, mieszka z kilkoma w boksie i bez problemów się dogadują. Mania mieszka w schronisku w woj. łódzkim Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748 Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Kategoria: Oddam psa
MIMI - kochana sunia, wyrzucona po śmierci swojej Pani, błaga o dom, mazowieckie Warszawa
MIMI - kochana sunia, wyrzucona po śmierci swojej Pani, błaga o dom, mazowieckie Warszawa
mazowieckie
Świat Mimi runął, kiedy zmarła jej Pani... Pani, która poświęciła życie na ratowanie psich istnień... i tak Mimi i 9 jej przyjaciół znalazły schronienie przed złem tego świata, ale że los bywa przewrotny, zabrał Panią już na zawsze i tak Mimi wraz z innymi pieskami została sama :( Przeganiana przez t.zw. dobrych sąsiadów... Sąsiedzi, chcąc pozbyć się niewygodnych ich zdaniem zwierzaków, zaczęli nawet do nich strzelać :( Mimi to cudowna dziewczynka, która pomimo zła jakiego doświadczyła kocha ludzi i im ufa... Mimusia to typ pieska uległego, świetnie dogaduje się z innymi psiakami. Obecnie uczy się bardzo dzielnie chodzić na smyczce. Mimusia jest wysterylizowana oraz zachipowana. Ma około 1,5-2 latek. Proszę, nie pozwólmy jej stracić tej ufności w człowieka. Pomóżmy na nowo odbudować świat Mimi, świat który legł w gruzach... Doskonale wiem. jak dużo piesków potrzebuje pomocy, ale prawda jest taka, że Mimi to zwykły kundelek, do tego szara i jej szanse na domek są zerowe... dlatego proszę o każde jedno udostępnienie, które jest bezcenne... Sunia mieszka w okolicy Sandomierza. Kontakt w sprawie adopcji: 666 084 424 Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna i podpisanie umowy adopcji psa.
Kategoria: Oddam psa
TRAVIS - super wesoły, pozytywnie nastawiony psiak szuka domu, mazowieckie Warszawa
TRAVIS - super wesoły, pozytywnie nastawiony psiak szuka domu, mazowieckie Warszawa
mazowieckie
TRAVIS - super wesoły, otwarty i pozytywnie nastawiony do całego świata psiak. Taki trochę w typie owczarka, bo uszy i postawa są jak zdjęte z prawdziwego ON-ka, ale kolor już inny, unikatowy, wskazujący na to, że Travis jest owocem jakiegoś wiejskiego mezaliansu ;) Nie mniej jednak na nas zrobił świetne wrażenie, bo charakter ma bardzo dobry :) Do ludzi jest otwarty i chętny do współpracy. Po wyjściu z boksu cały czas merdał ogonem i rozglądał się z wielkim zainteresowaniem czy pójdziemy razem na wspólny spacer. Na zdjęciach kupił nas swoją bezpośredniością, bo od razu uznał nas za swoje przyjaciółki i rozdawał buziaki :) Travis jest jeszcze młody, ma ok. 2 lat. Póki co schronisko traktuje jako chwilowe miejsce pobytu, ma jeszcze ten błysk w oku jak przed boksem chodzą odwiedzający. Robi wszystko byle tylko się przypodobać i żeby ktoś go wybrał i zabrał do domu. Travis jest bystry, w mig łapie czego się od niego oczekuje, więc zakładamy, że w mądrym domu szybko opanuje nowe zasady. W końcu ma w sobie coś z owczarka, a dobre geny zobowiązują ;) Psiak mieszka w boksie z innymi psami, dogaduje się z nimi bez problemów. Jeśli chcesz dać mu dom to zadzwoń koniecznie! Kontakt 666 296 853 Piesek przebywa w schronisku w woj.łódzkim Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Kategoria: Oddam psa
Mały, podłużny i zarazem piękny Marcel szuka domu!, śląskie Częstochowa
Mały, podłużny i zarazem piękny Marcel szuka domu!, śląskie Częstochowa
śląskie
Mały, podłużny i zarazem piękny Marcel szuka domu! Marcel ma około 4/5 lat, do schroniska trafił poprzez interwencje, gdzie z jednej posesji zostało zabranych 37 psiaków. Marcel nie miał kontaktu z ludźmi. Przez co teraz jest wycofany, ale w schronisku dzięki pracy wolontariuszy coraz bardziej otwiera się na człowieka. Z zaciekawieniem sam podchodzi i obwąchuje lub obserwuje, co inni wolontariusze robią na sąsiednich wybiegach. Marcel nie zna jeszcze smyczy, dlatego polecamy do domu z podwórkiem, gdzie nauka chodzenia na smyczy będzie bezpieczniejsza i może mniej stresująca dla niego. Chłopak nie jest konfliktowy w stosunku do innych psiaków. Jeżeli masz doświadczenie z psami lękowymi i wiesz, że dasz rade dalej prowadzić socjalizacje Marcelka to dzwon śmiało i adoptuj! Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.
Kategoria: Oddam psa
MOLLY młoda energiczna sunia marzy o domku gdzie zazna szczęścia i miłości , Kundelki cała Polska
MOLLY młoda energiczna sunia marzy o domku gdzie zazna szczęścia i miłości , Kundelki cała Polska
MOLLY to cudowna i wrażliwa sunia. Ma około 1,5 roku i waży około 25 kg. Uwielbia spacery i aktywność. Dlatego szukamy domu, gdzie będzie czas na aktywne spędzania czasu z nią. Na początku nieufna, ale kiedy pozna i zwiąże się emocjonalnie to najchętniej nie odstępuje na krok. Jest sunia po przejściach, dokładnie nie wiemy co ja spotkało ale na pewno była zamykana w ciemnym pomieszczeniu, jak trafiła do hotelu bardzo bała się ciemności, ale minął już czas i jest dużo lepiej. Będzie cudownym przyjacielem, kocha człowieka i chcę być kochaną, ale na pewno potrzebuje czasu, żeby zaufać. Stresuję się jak kogoś widzi pierwszy raz, więc na pewno przed adopcyjna potrzebuje zapoznania, wspólnego spaceru. Szukamy domu, gdzie będzie miała spokój i będzie czas żeby się nia zająć, raczej dom bez małych dzieci. Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Oczywiście szukamy domku z możliwością spania na kanapie i łóżku MOLLY znajduje się w hoteliku pod Lesznem. Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)
Kategoria: Oddam psa
Miluśka Miłka - trochę w typie jack russell teriera :), warmińsko-mazurskie Olsztyn
Miluśka Miłka - trochę w typie jack russell teriera :), warmińsko-mazurskie Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Ta urocza suczka to prawdziwa bohaterka - jako szczenna psina (czyli kłopot) podrzucona została na malutką wieś... Uratowała swoje maleństwa przenosząc się na czas porodu daleko w pola, do lisiej nory... W chwili obecnej przebywa w domu tymczasowym, który jednak musi na dniach opuścić z uwagi na to, że opiekunka ze względu na swój zły stan zdrowia nie może się suczką nadal zajmować... Sukamy więc Miłce domu, by uchronić ją przed schroniskiem... Miła to śliczna sunia, troszkę może w typie jack russell teriera. Ogromnie mocno lgnie do człowieka, jest przyjacielska, łagodna, bardzo wdzięczna i sympatyczna. Została wysterylizowana,. Ślicznota będzie wspaniałym psim członkiem rodzinki i najukochańszą przyjaciółką swego ludzkiego stadka. Przygarnij Miłkę! :) (data ur. ok. I.2019r.) Tel. 606 228 554
Kategoria: Oddam psa