Ogłoszenia z kategorii -Konie-

Sprzedam klacz,  małopolskie Dobczyce
Sprzedam klacz, małopolskie Dobczyce
8000
Sprzedam klacz kasztankę 3-letnią, wysoką 175 cm, waga 700 kg, cena 8000 zł Dąbie 49, 32-415, Raciechowice pow. Myślenice. Proszę dzwonić 698 150 855. Sewiłło Jacek.
Kategoria: Konie małopolskie
Okouzlující talentovaná fríská klisna,  podlaskie Augustów
Okouzlující talentovaná fríská klisna, podlaskie Augustów
6000
Dobře vyškolená, zdravá, inteligentní a krásná elegantní frízská klisna, bezpečná, protipožární a velmi přátelská povaha. Nebojte se provozních nebo hospodářských zvířat. Má výborné pohyby! vážná zájemce Jméno: Aura Věk: 6 ½ rok Velikost: 16.2 ruce 169 cm prosím kontaktujte webové stránky ... equinepassionspirit.com email ..... huncoquav@gmail.com
Kategoria: Konie huculskie
Piękna elegancka klacz fryzyjska,  kujawsko-pomorskie Barcin
Piękna elegancka klacz fryzyjska, kujawsko-pomorskie Barcin
5000
Imię i nazwisko: Sarafina Wiek: 4½ roku życia Rozmiar: 16,2 dłonie 169 cm Piękna elegancka fryzyjska klacz, bezpieczna, bomboodporna i bardzo przyjazny charakter. Nie boi się ruchu drogowego ani zwierząt hodowlanych. Ma doskonałe ruchy! poważna zainteresowana osoba proszę o kontakt e-mail ..... westlerok@gmail.com
Kategoria: Konie fryzyjskie
Cała czarna elegancka klacz fryzyjska,  kujawsko-pomorskie Barcin
Cała czarna elegancka klacz fryzyjska, kujawsko-pomorskie Barcin
5500
Aura jest piękną i elegancką klaczą fryzyjską, ma lekki charakter i bardzo dobre ruchy. Jest dobrze wychowana; Aura to słodki rodzinny koń, ale także świetny koń do zawodów ujeżdżeniowych! Aura ma piękną konformację i długą grzywę i ogon. Jest bardzo łatwa w prowadzeniu, również w ruchu drogowym, do hakowania i ujeżdżania. Aura jest także świetną fryzyjską klaczą dla amatorów i ma doświadczenie w jeżdżeniu maratonem także na drogach w ruchu drogowym !! Wiek: 7½ roku życia Rozmiar: 16,1½ dłoni 167cm kontakt : e-mail ...... mitche.collin@gmail.com equinepassionspirit.com Send feedback History Saved Community
Kategoria: Konie fryzyjskie
Equisafe - ogrodzenia elektryczne dla koni, pastuch, hdpe,  kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Equisafe - ogrodzenia elektryczne dla koni, pastuch, hdpe, kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
65
EQUISAFE - OGRODZENIA ELEKTRYCZNE DLA KONI -wykonane z HDPE - wysokiej gęstości polietylenu (nie mylić z PVC ) - materiał niemożliwy do złamania, posiadający pamięć kształtu, przy ewentualnym zderzeniu z np. ciągnikiem, odkształci się i po 24h powraca do pierwotnego kształtu -2 kolory : czarny i biały -10 lat gwarancji - pierwsze ogrodzenia powstały w Niemczech 30 lat temu i pełnią swoją funkcję po dziś dzień -używamy wysokiej jakości stabilizatorów UV - ogrodzenia są odporne na słońce oraz na skrajne temperatury -w poprzeczce jest spiralnie wtopiony przewodnik - ogrodzenie elektryczne w cenie , jako jedyni w Europie posiadamy patent na ten rodzaj ogrodzenia -słupki wkopujemy w ziemię na 60cm , nie wymagają betonowania -bramy przesuwne, pojedyncze rozsuwane 2m , podwójna na 4m -ogrodzenia wg uznania posiadać mogą od 2 do 4 poprzeczek -wszystkie kształty są zaokrąglone - służy to bezpieczeństwu -dwa Złote Medale 2014 i 2015 zdobyte na Cavaliadzie w Poznaniu za bezpieczeństwo dla koni -produkt szwedzki -czas realizacji ok 5 dni roboczych -ceny zaczynają się od 65 PLN netto za metr bieżący przy ogrodzeniu poprzeczkowym oraz od 14 PLN netto przy ogrodzeniu linowym Cennik dostępny jest na naszej stronie www.equisafe.pl Każdej wyceny dokonujemy bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 880 721 403 lub e-mailowego info@equisafe.pl *Cena dotyczy metra bieżącego ogrodzenia przęsłowego 2 poprzeczkowego.
Kategoria: Konie
Malowane ogiery tarantowate
Malowane ogiery tarantowate
200,00
Stanówka ogierami maści tarantowatej. Jeden po ogierze LORD, drugi po ogierze DOPING, trzeci po DIXANIE. Możliwość transportu lub pozostawienia klaczy na okres stanówki. Więcej informacji pod numerem telefonu +48... .
Kategoria: Konie
Stanówka ogierem " Lider" po matce Lascala, ojciec Lexus
Stanówka ogierem " Lider" po matce Lascala, ojciec Lexus
400,00
Witam, oferuję Państwu stanówkę ogierem rasy śląskiej "Lider" maści karej po matce Laskala, ojciec Lexus. Ukończył zakład treningowy w Książu z wynikiem bardzo dobrym. Może kryć klacze dotacyjne oraz programowe. Chodzi w paradach zaprzęgowych oraz w siodle. Możliwość dowozu do klaczy, bądź pozostawienie na okres stanówki.
Kategoria: Konie śląskie
Stanówka kucykiem
Stanówka kucykiem
150,00
Stanówka kucykiem tarantem. Kucyk stacjonuje w miejscowości Narol Wieś. Możliwość transportu lub pozostawienia klaczy na okres stanówki. Więcej informacji pod numerem telefonu.
Kategoria: Konie
Ogier Perszeron 2,5 roku 83pkt. bonitacyjne !!!
Ogier Perszeron 2,5 roku 83pkt. bonitacyjne !!!
31500,00
Witam !Posiadam na sprzedaż 2,5 letniego ogiera rasy Perszeron , koń uzyskał licencję na aukcji w Kwidzyniu uzyskując 83pkt. bonitacyjne . Wymiary ogiera to : 169-235-2 9. Koń sprawdzony w kryciu , chodzi w zaprzęgu , więcej informacji pod nr. telefonu : +48... pokaż numer
Kategoria: Konie
SPRZEDAM OGIERKA KUC !!!
SPRZEDAM OGIERKA KUC !!!
600,00
SPRZEDAM OGIERKA KUC,MAŚCI GNIADEJ,3 LATA,POSIADA PASZPORT,CENA 600,00 ZŁ DO NEGOCJACJI,DALWIN,OKOLICE TCZEWA,TEL. +48... .
Kategoria: Konie
Klacz huculska dotacyjna
Klacz huculska dotacyjna
7500,00
Stajnia Hucuł oferuje na sprzedaż : klacz Pełnia- Tabun ur. 24.03.2010 (8 lat) o. Jasmon/Jaśmin m. Pustułka/ Wabigon. Rodzina: Polanka Ród: Gurgul maść: Gniadosrokata tobiano (kryptotobaino) posiada badania genetyczne na obecność srokatości. Wymiary: 140/190/17.5 81 pkt Klacz dotacyjna u nas dała dwie poprawnie zbudowane i mocne klaczki, jest dobrą matką. Pełnia jest hodowli SKH Tabun w naszej stajni znajduje się od 2013 roku. Użytkowana wszechstronnie: - w tereny (jako czołowa – bardzo dzielna użytkowo), -ujeżdżenie L, jednak ze względu na lekką (klaczy daleko do bycia hucułopączkiem) i poprawną budowę oraz żywy temperament ma predyspozycje skokowe - u nas cavaletti i skoki LL pod zaawansowanymi jeźdźcami. - natural (praca i jazda na halterze i bosalu) Klacz ma niezwykle wyraziste chody! Pełnia jest dynamicznym koniem i nie wpisuje się w typowe huculskie powolne standardy. Ze względu na żywe usposobienie nie nadaje się dla zupełnie początkującego jeźdźca do samodzielnej jazdy. Bardzo dobrze czyta sygnały podczas pracy z ziemi na halterze i miło na nie odpowiada. Klacz jest spokojna podczas i zaznajomiona z wszelakimi zabiegami pielęgnacyjnymi (czyszczenie, mycie), kowalskimi (w okresie wakacyjnym kuta na przody) oraz weterynaryjnymi (żaden zastrzyk jej nie straszny). Regularnie werkowana, odrobaczana i szczepiona (grypa-tężec). Spokojna przy kryciu. Bez kontuzji, narowów czy nałogów. Dobrze socjalizuje się w stadzie, nie jest zbyt dominująca i agresywna. U nas była w programie ochrony zasobów genetycznych jako klacz hodowlana i doskonale sprawdziła się w tej roli oraz pracowała w minimalnym zakresie w szkółce pod średnio i zaawansowanymi jeźdźcami, na lonżach/oprowadzankach i oczywiście w terenie (obozy, rajdy). Jest w regularnym treningu pod zaawansowanym jeźdźcem. Klacz stacjonuje w Stajnia Hucuł pod Wołominem ( 25 km od Warszawy), zachęcamy do oglądania klaczy na żywo oraz na fb https://www.facebook.com/HuculStajnia/WIĘCEJ ZDJĘĆ I FILMIKI WYSYŁAMY NA MAILA Na sprzedaż również druga klacz dotacyjna.
Kategoria: Konie
Sprzedam klacz zimnokrwistą
Sprzedam klacz zimnokrwistą
4600,00
Witam. Sprzedam klacz zimnokrwistą TALIANA.  Ojciec TISON   Matka TALINA  Urodzona w 2018 roku.Księga wstępna 
Kategoria: Konie
3-letni wałach do sportu
3-letni wałach do sportu
9000,00
Sprzedam 3-letniego wałacha maści gniadej z odmianami o ładnym umaszczeniu. O wzroście 162cm, na dzień dzisiejszy.Syn Iloczyn po Lombardo-KWPN, Quidam de Revel-s.f. pełna linia koni sportowych.Matka Hebe po Nazir-wlkp.,Nordyk, Dido- linia koni wielkopolskich.Jest to wałach z bardzo dobrym ruchem, poprawnej budowie z miłym i przyjaznym charakterem. Bardzo spokojny. Koń dla dziewczynki. Koń- cukiereczek, bardzo ładny.Zdrowy, wybiegany. Regularnie werkowany i odrobaczany.Koń ten jako trzylatek przyjął siodło. Koń surowy.Sprzedaje tylko i wyłącznie z racji umniejszenia stada i tylko w dobre ręce.Tel. 609 750 885,  661 319 097
Kategoria: Konie wielkopolskie
Półroczna klacz wlkp po Rulonie
Półroczna klacz wlkp po Rulonie
4000,00
Sprzedam półroczna klacz Lady wlkp po Rulonie. Kłodawa, woj. wielkopolskie Cena: 4 tys Kontakt: +48...
Kategoria: Konie
Wałach sp, 2015, 153cm
Wałach sp, 2015, 153cm
12000,00
Wałach, pksp Urodzony: 10.05.2015 Wzrost: 153 cm Maść: skarogniadosrokata o. Ringo wlkp (Recital wlkp / Dama Pik wlkp) m. Sambia pksp (Skaleń śl / Definicja wlkp) Proporcjonalnie zbudowany, z ładnym i poprawnym ruchem. Zarówno fizycznie jak i psychicznie zdrowy. Nie dominujący, uległy i otwarty zarówno dla człowieka jak i innych koni. W stadzie nie konfliktowy, szybko adaptujący się do nowych elementów i sytuacji. Pod siodłem pracuje od grudnia 2018. Sprzedaż z braku czasu na systematyczną pracę z koniem. Codziennie padokowany. Więcej zdjęć i filmy:https://skc.konie24h.pl/index.php/konie-na-sprzedaz/sambor-pksp-2015/ Możliwość transportu w atrakcyjnej cenie. woj. wielkopolskie, okolice Koła tel. +48...
Kategoria: Konie
Gniada klacz 10 lat, nn
Gniada klacz 10 lat, nn
4200,00
Sprzedam klacz, 10 lat (ocena weterynarza). Ok. 143 cm. NN Bardzo długo nie jeżdżona - sprzedaje więc jako surową. Klacz ostatnio dawała źrebaki. Grzeczna, bez narowów, nie tka, nie łyka, nie gryzie, nie kopie. Czasami pstrykają jej stawy (ponoć taki jej urok) - nigdy nie kulała, zdrowa. woj. wielkopolskie, okolice Koła tel. +48... Możliwy transport. Cena: 4200 zł.
Kategoria: Konie
Klacz fryzjska, 2018
Klacz fryzjska, 2018
9000,00
Klacz fryzyjska ur. 12.06.2018. Pełne pochodzenie. woj. wielkopolskie, okolice Koła Możliwy transport w okazyjnej cenie.
Kategoria: Konie
Zwierzęta
Zwierzęta
2700,00
Witam w mojej domowej hodowli dnia 24.01 2019r urodziły się śliczne buldożki francuskie blue.Mam 1sunie i jeszcze dwa pieski zapraszam do rezerwacji ☺️ tel +48... pokaż numer
Kategoria: Konie
Libero śl. na sprzedaż
Libero śl. na sprzedaż
0
Ogier Libero śl.Urodzony 25-04-2011Matka Łubnica śl. po Harcer śl. Ojciec Nefryt śl. po Evento old.punkt bonitacyjne 81Ogier o charyzmatycznym wyglądzie, przepięknym ruchu i spokojnym usposobieniu. Jest wszechstronnie użytkowany w zaprzęgu i pod siodłem, wykazując się dużą odwagą i chęcią współpracy z człowiekiem, nie boi się ruchu ulicznego. Ukończył ZT Książ 2013 zajmując 3 miejsce.Linia żeńska rodowodu spokrewniona z ogierem Lokan śl. Bierze udział w pokazach hodowlanych. Osoby zainteresowane mogą same wypróbować ogiera w jeździe pod siodłem lub w zaprzęgu. Można również zobaczyć tegoroczne potomstwo ogiera.Cena do negocjacji
Kategoria: Konie śląskie
Sprzedam Ogierki Śląskie
Sprzedam Ogierki Śląskie
6000,00
Witam Serdecznie Mam do sprzedanie młode śląskie ogierki. Super pochodzenie po Klaczach Dopłatowych Regularnie werkowane, spokojne. Więcej informacji tel +48... 1) Pierwszy Ogierek Cena 6000zł BIAGO - ur. kwiecień 2018r OJCIEC ADMIRAL Ks. gł. pk. 81 O.Tramer M.Amira MATKA BRENDA Ks. gł, pk. 82 O.Hondaker M.Babilonia 2)Drugi Ogierek Cena 5000zł RAFID - ur. Marzec 2018r OJCIEC ELVITO Ks. gł. pk. 82 O.Hondaker M.Elvita MATKA RODEZJA Ks. gł. pk. 80 O.Brytan M.Ramona
Kategoria: Konie