Ogłoszenia z kategorii -Adopcje-

SEREK - kochany kundelek - szukamy domku!
SEREK - kochany kundelek - szukamy domku!
mazowieckie
Serek ma ok. 7 lat i jest niewielkich rozmiarów, drobnym, bardzo miłym i łagodnym, odrobinę nieufnym w stosunku do obcych psem. Nic dziwnego, że nie jest bardzo wylewny, bo ma za sobą koszmarne przeżycia; ktoś kiedyś próbował odciąć mu łapę siekierą – w efekcie łapka musiała zostać amputowana.Serek jednak nic sobie ze swojego kalectwa nie robi, jest sprawny i szybki :)Kiedy już komuś zaufa, okazuje się bardzo wesołym, ciepłym pieskiem, który lubi pieszczoty i szuka towarzystwa człowieka. Z przyjemnością oddaje się głaskom i chętnie chodzi na spacery. Przy łagodnym, cierpliwym opiekunie na pewno rozwinie skrzydła. Może zamieszkać z dziećmi, które szanują przestrzeń osobistą psa. Bardzo lubi suczki, a samców - wedle uznania. Kiedy już polubi jakiegoś psa, ewidentnie się od niego uczy, chętnie więc zamieszkałby z miłą koleżanką lub kolegą (po wcześniejszym zapoznaniu).Serek ma tendencje do ucieczek, nie powinien więc przebywać bez nadzoru na zewnątrz.Serek mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa).
Kategoria: Adopcje
CZIKO - kochany, mały psi seniorek wyrzucony na ulicę jak śmieć pragnie domu
CZIKO - kochany, mały psi seniorek wyrzucony na ulicę jak śmieć pragnie domu
Szóstego dnia Bóg stworzył człowieka, ale zobaczył jaki jest samotny i postanowił dać mu przyjaciela, kogoś o wielkim sercu, ufnego i wiernego. I tak wzrok Boga spoczął na psie. "To będziesz ty" - powiedział. Do człowieka zaś rzekł: "Oto twój przyjaciel. Dbaj o niego i szanuj, bo kochał cię będzie do końca swoich dni". Do psa zaś rzekł: "To twój człowiek, opiekun i najlepszy przyjaciel. Bądź mu wierny".Gdyby Cziko, jeden z naszych najnowszych podopiecznych, znał ludzką mowę, to chyba pękałby ze śmiechu. "A teraz idź i powtórz to mojemu panu" - powiedziałby. "Początkowo, gdy byłem słodkim szczeniakiem interesowali się mną, karmili i pozwalali spać blisko siebie". Z czasem zacząłem im przeszkadzać. A to ktoś mnie kopnął, a to rzucił we mnie butelką, bo szczeknąłem czy usiadłem w złym miejscu.Coraz rzadziej dawano mi jeść. Najgorzej było latem, gdy nie miałem co pić. Czasem gdy moi państwo zapominali zamknąć drzwi wejściowe, wymykałem się na podwórko w poszukiwaniu jedzenia. Nieraz zostawałem tam na noc, bo gdy wracałem, drzwi były już zamknięte, a szczeknąć się bałem. Spałem więc pod gołym niebem przykryty liśćmi albo śniegiem. Najgorsze były pchły. Musiałem mieć ich coraz więcej, bo coraz bardziej się drapałem, a państwa to denerwowało. Może to dlatego któregoś wieczoru wyrzucili mnie z domu na ulicę. Było wtedy strasznie zimno. Łapki zaczęły przymarzać mi do lodu, mróz szczypał w uszy i brzuszek. Ale najbardziej bolały mnie łyse plecki. Myślałem wtedy, że to już mój koniec".Cziko wiecznie przeganiany i bity, nie karmiony i nie leczony, w końcu wyrzucony z domu w największe mrozy. Gdy trafił pod naszą opiekę był niesamowicie zaniedbany, wychudzony i wyziębiony. Obecnie przechodzi badania, gdyż są podejrzenia grzybicy, świerzbu i nużycy. Niestety, jak zwykle diagnostyka i leczenie będą kosztowne. Do tego dochodzą opłaty za hotelik, choć zaklinamy los, by nasz podopieczny jak najszybciej znalazł kochający dom.Cziko ma swoje lata i bagaż przykrych doświadczeń, ale mimo to pozostał uroczym, łagodnym i uśmiechniętym psiakiem, którego nie sposób nie pokochać. Dlatego zachęcamy do adopcji Czikusia.Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt po numerem telefonu +48... Cziko waży TYLKO 9 kg, ma ok. 10 lat.Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Kategoria: Kundelek
Toby - piękny, kochany prawie TERIER pragnie zostać adoptowany!
Toby - piękny, kochany prawie TERIER pragnie zostać adoptowany!
TOBY - jeszcze kilka tygodni w schronisku i pewnie już by go nie było...Toby to piękny, bardzo wesoły i spragniony miłości psiak. W człowieka wpatrzony jest jak w obrazek :) Za kratami Toby bardzo cierpiał, jego złamane psie serce nie potrafiło się pogodzić z faktem, że kiedy przestał być potrzebny, został wyrzucony na ulicę jak zwykły śmieć. W schronisku zamknął się w sobie i popadł w głęboką depresję, całymi dniami siedział schowany w budzie, tak jakby chciał po prostu zniknąć... Na szczęście udało się znaleźć dla niego miejsce w hoteliku pod Sandomierzem i stopniowo jest coraz lepiej. Toby bardzo otworzył się na człowieka, odzyskał radość z życia i teraz czerpie z niego garściami :) Jak przystało na terriera (jest mocno w typie rasy) jest wszędobylski i ciekawski, wszędzie go pełno :) Kocha ludzi całym sobą, jest bardzo otwarty i kontaktowy. Mieszka z dziećmi w wieku szkolnym i bardzo je lubi.Psiak lubi, gdy poświęca się mu całą uwagę, więc najlepiej czułby się w domu, w którym pana miałby tylko dla siebie. Toby potrafi chodzić na smyczy.Jest średniej wielkości, ma około 5 lat, ale zachowuje się jakby miał 2 ;) Do nowego domu zostanie wydany z czipem, zaszczepiony i odrobaczony.Kontakt: +48... Toby przebywa w okolicach Sandomierza.Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Kundelek
Komu, komu? Terrierka LONDI potrzebuje domu!
Komu, komu? Terrierka LONDI potrzebuje domu!
Londi ma około 7 lat, jest średniej wielkości suczką (waży ok. 23 kg).Jest łagodna, uległa, obdarzona zrównoważonym usposobieniem.Wobec ludzi jest cudownym, delikatnym, przyjaznym psem, który przywiązuje się głęboko, czule i na zawsze. Nic nie zastąpi jej kontaktu i zabaw z człowiekiem. Bawić się zresztą uwielbia, szczególnie w aporty czy frisbee. Nie jest to jednak pies wymagający dużego wysiłku fizycznego, raczej dostosuje się do opiekuna, bo zadowolenie go jest dla niej najważniejsze. Może zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym.Niestety nie lubi innych psów, a ponieważ w jej żyłach płynie krew terriera, ma silny instynkt łowiecki - nie powinna więc mieszkać z kotami, może też np. próbować polować na ptaki. Kto jednak zaakceptuje Londi ze wszystkimi jej wadami i zaletami, zyska lojalną, wierną przyjaciółkę.Londi mieszka w hoteliku koło Raciborza. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa).
Kategoria: Adopcje
Nygusa do domu bierz, bo to świetny pies.
Nygusa do domu bierz, bo to świetny pies.
mazowieckie
Nygus zaskoczył nas wszystkich – trafił do nas od ludzi, którzy nie chcieli i nie umieli psem się zająć i poświęcać mu czasu. Stąd początkowo zasady panujące w domu były mu obce. Okazał się jednak bardzo bystry i przyswaja je błyskawicznie. Zachowuje już czystość i wie, do czego służą spacery. Uczy się chętnie i szybko.Nygus nie należy do psów narzucających się i kiedy nie poświęca mu się uwagi, nie dopomina się czułości od człowieka. Kiedy jednak człowiek ma dla niego czas, cieszy się całym sobą. To jeszcze młody, półtoraroczny pies, który ma dużo energii i chęci do pracy. Będzie świetnym towarzyszem dla kogoś, kto lubi aktywnie spędzać czas, jeździć na wycieczki, biegać albo chodzić na długie spacery. Być może sprawdziłby się też w psich sportach.Zapewne mógłby mieszkać ze starszymi dziećmi. Nie powinien natomiast mieszkać z innymi psami, z którymi nie najlepiej się dogaduje.Nygus mieszka w hoteliku pod Grójcem i tam można go poznać. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa).Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.
Kategoria: Adopcje
Matylda czeka na dom
Matylda czeka na dom
MATYLDA URODZONA: 09.2020 ODROBACZENIE: tak, SZCZEPIENIE: tak KASTRACJA: jeszcze nie Matylda to niewielka czarno-biała koteczka, która trafiła do nas z siostrą Mirandą z Białki Tatrzańskiej. Niestety obie koteczki były chore na koci katar i mimo najlepsze opieki domu tymczasowego choroba uszkodziła lewe oczka zarówno Matyldy jak i Mirandy. Koteczki mieszkają w domy tymczasowym i świetnie dogadują się kotami rezydentami. W stosunku do opiekunki i gości są bardzo ostrożne, na co miało a pewno wpływ długotrwałe podawanie leków i zakraplanie oczu. Matylda złapana na ręce siedzi spokojnie i ładnie mruczy, człowiek jest najfajniejszy jak spokojnie leży i można przy nim, albo na nim zasnąć, albo ewentualnie sobie po nim przebiec   Na co dzień obie koteczki są bardzo ciekawskie, fascynują je wszystkie nowe rzeczy, w tym rośliny na balkonie, są zawołanymi ogrodniczkami  Bawią się wszystkim co im wpadnie w ręce, oprócz kocich zabawek gonią także za drobnymi przedmiotami turlając je po podłodze, zaglądają do wszystkich szafek i sa zaciekawione wszystkim co można zjeść - nie koniecznie musi to być jedzenie z kociej miseczki   Matylda i jej siostra nie wybrzydzają przy jedzenie i korzystają grzecznie z kuwety. Szukamy Matyldzie niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację. UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych: 1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR0vYWki4dYHKl9iVs3t0TNLBld2SCbtyD39A4E_kRd2j7su5OiMKQq6nOw....), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną. 2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype). 3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny. 4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – [email protected]; tel. +48... poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00
Kategoria: Adopcje
Zaginiony pies
Zaginiony pies
Gdzie jest Megi ⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️Proszę o udostępnienia‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️Moi drodzy kolejny raz mój piesek się zagubił kto widział, kto słyszał proszę o kontakt tel +48... czeka nagroda❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Kategoria: Kundelek
Przeurocza Stacha szuka domu na zawsze!
Przeurocza Stacha szuka domu na zawsze!
mazowieckie
Niedawno pod naszą opiekę trafiła ta kocia bida. Poznajcie Stachę ❤Stacha w swoim życiu zaznała niemal wszystkiego - doskonale wie czym jest bezdomność, głód, przeganianie z kąta w kąt i strach. Wie również czym jest choroba. Stacha większość swojego życia była bezdomnym kotem, który żył na działkach. Po wielu perypetiach (nie znamy wszystkich szczegółów) miała trafić do schroniska bo jej karmicielka nie mogła się nią dłużej zajmować. Spędziła 2 tyg. w lecznicy, gdzie po teście potwierdził się u niej dodatni FELV (białaczka).Dla kota w jej wieku (oceniana na min.10-12 lat), w jej stanie zdrowia to byłby wyrok. Na szczęście szanse dali jej Agnieszka i Adam, którzy podarowali jej ciepły i spokojny tymczas, dzięki czemu możemy nadrobić badania koteczki i Stacha może w spokoju czekać na swoją szansę.Wierzymy bowiem że znajdzie się ktoś, kto zakocha się w tej zwykłej, niezwykłej koteczce z rozbieżnym zezem, prawie bezzębnej (ostatnie zęby do usunięcia), z miną kota umęczonego życiem. Uwierzcie że mimo swojego wyglądu Stacha jeszcze nie wybiera się na tamten świat, ba - ona dopiero poznaje uroki życia. Szuka więc domu który pokaże jej jak wyjątkowe może być to kocie życie- z troskliwymi, kochającymi i uważnymi opiekunami, z pysznym jedzonkiem (wyłącznie mokra karma).Stacha jest uroczą, spokojną koteczką. W DT nie sprawia najmniejszych problemów. Lubi wylegiwać się na łóżku. Swoje potrzeby załatwia do kuwety. Dopiero poznaje czym są kocie zabawki i powoli nadrabia stracone lata.Kto da jej szansę na ostatnie lata ?Niestety Stacha nie przepada za weterynarzem. Zrobiliśmy jej morfologię z biochemią i PCR żeby sprawdzić w jakiej jest formie. Przed nią jeszcze badanie kału. Chcemy zadbać o jej dobre samopoczucie i jak najlepszą formę. Aktualnie dostaje również krople do uszu, jeszcze przez blisko 3 tygodnie.Chcemy znaleźć kotce dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.NIE WYDAJEMY KOTÓW DO DOMÓW WYCHODZĄCYCH I BEZ ZABEZPIECZEŃ (NA BALKON I OKNA)Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując kota, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Kategoria: Oddam kota
STASIO kochany, towarzyski, grzeczny- z nim nie ma nudy!
STASIO kochany, towarzyski, grzeczny- z nim nie ma nudy!
mazowieckie
Staś ma ok. 8 lat, ale energii mógłby mu pozazdrościć niejeden młodziak! Uwielbia bawić się zabawkami, jest też łasy na pieszczoty, a jego ulubione miejsce to "jak najbliżej człowieka". Jest też bardzo mądry, szybko chwyta nowe informacje i zasady. Jest nieduży, waży ok. 12kg. Z pokorą znosi zabiegi pielęgnacyjne (zwłaszcza gdy w grę wchodzą przysmaki). Grzecznie zostaje sam w domu, a swoje potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na dworze. Ładnie też chodzi na smyczy i bardzo lubi spacerki. Staś niezbyt lubi się dzielić człowiekiem i nie przepada za innymi zwierzętami, powinien więc być jedynakiem. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi.Staś mieszka w domu tymczasowym w Otwocku koło Warszawy.Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.
Kategoria: Adopcje
STASIO - siedzę i siedzę myslę i myśle... kto mi domek da? :)
STASIO - siedzę i siedzę myslę i myśle... kto mi domek da? :)
Staś ma ok. 8 lat, ale energii mógłby mu pozazdrościć niejeden młodziak! Uwielbia bawić się zabawkami, jest też łasy na pieszczoty, a jego ulubione miejsce to "jak najbliżej człowieka". Jest też bardzo mądry, szybko chwyta nowe informacje i zasady. Jest nieduży, waży ok. 12kg. Z pokorą znosi zabiegi pielęgnacyjne (zwłaszcza gdy w grę wchodzą przysmaki). Grzecznie zostaje sam w domu, a swoje potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na dworze. Ładnie też chodzi na smyczy i bardzo lubi spacerki. Staś niezbyt lubi się dzielić człowiekiem i nie przepada za innymi zwierzętami, powinien więc być jedynakiem. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi.Staś mieszka w domu tymczasowym w Otwocku koło Warszawy.Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.
Kategoria: Adopcje
Borys - pies, który wie co to radość z życia :)
Borys - pies, który wie co to radość z życia :)
mazowieckie
Borys to ok. 4-5-letni energiczny i aktywny pies. Dotychczas większość życia spędził na łańcuchu i dopiero u nas odkrywa, co to znaczy prawdziwe, szczęśliwe, pieskie życie. Mimo że wcześniej nie widział miasta na oczy, teraz mieszka w bloku i nie sprawia tam problemów. Dał się już poznać jako chłopak o wielkiej ciekawości i radości życia. Jest też bardzo bystry i szybko przyswaja zasady, które panują w domu... Ale nie brak mu sprytu i lubi sprawdzać, czy one rzeczywiście obowiązują - wymaga więc czułego, ale konsekwentnego opiekuna, który nie da się nabrać na słodkie minki i wiecznie głodne oczy. Za swoim opiekunem pójdzie na koniec świata, zabiega o jego uwagę, uwielbia pieszczoty i wspólnie spędzany czas. Ma jednak kilka niedostatków wynikających ze wcześniejszego życia - dopiero u nas zaczął się uczyć chodzić na smyczy i ta umiejętność będzie wymagała doszlifowania w domu stałym. Zostawiony sam, Borys zachowuje się grzecznie. Z innymi psami dogaduje się różnie, ale nie jest wielkim fanem, rekomendujemy więc, żeby był jedynym zwierzakiem w domu. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi. Borys przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa) Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy
Kategoria: Adopcje
TIMON - blond przystojniak szuka domu, chce miłość dać komuś :)
TIMON - blond przystojniak szuka domu, chce miłość dać komuś :)
mazowieckie
TIMON ma ok. 11 lat, ale energii i apetytu na życie mu nie brak!To mały cwaniak, wesoły i pocieszny, chociaż nie miał wcześniej łatwo - najprawdopodobniej całe życie przesiedział zamknięty w kojcu...Uwielbia spacery, a niuchanie i odkrywanie okolicy to jego ulubiona rozrywka. Chętnie nawiązuje kontakty z psami swoich rozmiarów. Czasem nie wie, jak się zachować w relacji z innymi pieskami, wtedy wycofuje się i obserwuje sytuację. Człowiek jest dla niego centrum wszechświata. To niesamowicie wierny, oddany opiekunowi psiak, zawsze ma ochotę na głaski i przytulanki. Jest też wyrozumiały i łagodny w stosunku do dzieci oraz uprzejmy wobec gości i nieznanych osób.Jako współlokator nie sprawia absolutnie żadnych problemów, grzecznie zostaje sam, zachowuje czystość, nie hałasuje i respektuje panujące w domu zasady. Nie narzuca się ze swoją obecnością, ale nigdy nie odmawia kontaktu z człowiekiem. Timonek to cudowny, kochający, bezproblemowy piesek, który zasługuje na wszystko co w życiu najlepsze i dom, który obsypie go miłością!Timon przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, umowa).
Kategoria: Adopcje
JULKA LUIS mogą nas uczyć miłości.Razem 8 lat w schronisku pragną wspólnego domu
JULKA LUIS mogą nas uczyć miłości.Razem 8 lat w schronisku pragną wspólnego domu
DWA, CUDOWNE, KOCHANE PSY, SZUKAJĄ DOMU - WŁĄCZNIE RAZEMWiemy, że znalezienie jednego domu dla dwóch strasznych większych psów graniczny z cudem, ale my liczymy właśnie na CUD ...Julka i Luis to opowieść o bezdomności, beznadziei i sile przyjaźni. Bezwarunkowej i czystej. Psiaki za kratami schroniska spędziły razem 8 lat. Razem jadły, razem spały w jednej budzie. Były nierozłączne w każdej minucie swojej niedoli za murami schroniska. Na starość, kiedy najlepsze psie lata mają już za sobą,los się do nich uśmiechnął. Dopiero teraz udało nam się zabrać je do hoteliku pod Warszawą.Szukamy im najlepszego domu na świecie. Domu, który ma świadomość adopcji seniorków po przejściach, który pozwoli spędzić tej parze resztę życia godnie, w domu, razem :) Luis jest niesamowitym psem. Ma w sobie wręcz magnetyczny spokój i opanowanie. Jest cudowny, bardzo kochany, w człowieka wkleja się jak plasterek, nadstawia cały czas łebek do głaskania, szuka miłości i oparcia w człowieku :) Każdy,kto go pozna zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia :)Julka jest nieśmiała, trochę wycofana, skrzywdzona przez ludzi. Jej oparciem w świecie ludzi jest Luis. Potrzebuje go jak powietrza, przy nim może się otworzyć, ale musi czuć jego spokój i wsparcie. Dlatego szukamy dla nich jednego domu. Psiaki są już starsze, Luis ma nieco ponad 10 lat, Julka około 8. Psiaki są kochane, grzeczne, nauczone czystości. Potrafią chodzić na smyczy. Są uległe, unikają konfliktów. Dogadują się z psami, akceptują bez problemów koty. Mieszkały z małymi dziećmi, są łagodne. Jedyne, czego im brakuje to własnego domu. To ich jedyne marzenie... Pomożesz je spełnić...?Psiaki są wysterylizowane.Kontakt w sprawie adopcji +48... Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kategoria: Kundelek
Hasztag - psiak w typie yorka
Hasztag - psiak w typie yorka
mazowieckie
Imię: HasztagRasa: mix yorkaUr.: 2015Płeć: samiecWielkość: małyWaga: 4,50 kgHasztag to piesek w typie yorka znaleziony na terenie gminy Brwinów. Psiaczek jest odrobinkę onieśmielony nieznanym otoczeniem, jednak w towarzystwie człowieka szybko się przełamuje i z ciekawością zwiedza nowe tereny. Hasztag lubi delikatne głaska, a na kolankach opiekuna czuje się wspaniale. Piesek ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Kto pokocha tego okruszka?NIE KUPUJ – ADOPTUJ !PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.-------------------------------------------Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.Dane kontaktowe do opiekunów: +48... Schronisko w Nowym Dworze MazowieckimFundacja Przyjaciele Braci Mniejszychwww.fundacjapsom.pl
Kategoria: Kundelek
SJESTA - biszkoptowa dziewczyna szuka domu na zawsze!
SJESTA - biszkoptowa dziewczyna szuka domu na zawsze!
Od szczeniaczka, całe życie w schronisku…Urodziłam się na początku 2012 r. i jako szczenię zostałam porzucona w lesie nieopodal schroniska - istnieje też możliwość, że urodziłam się i wychowałam w tamtych okolicach. Zostałam zauważona po raz pierwszy w lipcu 2012 r. na skraju lasu, tuż obok asfaltowej drogi. Akcja łapania mnie trwała ponad 2 godziny - byłam bardzo nieufna, ale też bardzo, bardzo głodna. Szybko okazało się, że jestem psim DZIKIM dzieckiem - miałam wówczas ok. 6 miesięcy.Socjalizacja w pierwszych miesiącach mojego życia została całkowicie zaniedbana, tak więc wciąż uczę się ufać ludziom – i wciąż nie ufam do końca, ale jednak szukam kontaktu. Nieśmiało, nieporadnie. Bardzo źle znoszę schronisko. Na smyczy radzę sobie słabo, obiegam człowieka dookoła tak, jak to robią psy łańcuchowe.W dodatku podczas badania USG wykryto u mnie guza na wątrobie. Nieoperacyjnego. Czy to przekreśla moje szansę na dom? SJESTA jest średniej wielkości, delikatna i lękliwa. Ponieważ słabo radzi sobie ze smyczą, najlepszy byłby dom lub mieszkanie z choćby maleńkim ogródkiem, gdzie mogłaby w swoim tempie uczyć się nowego, pozaschroniskowego życia.Kontakt do WoloBasi, która odpowie na wszystkie pytania: +48... Kontakt w sprawie adopcji Schronisko w Korabiewicach:adopcje[at]schronisko.info.pltel. +48... Procedura Adopcyjna:www.schronisko.info.pl/adopcjeUWAGA - poprawnie wypełniona ankieta wysłana do nas powoduje wysyłkę autorespondera. Odpowiedź może trafić do folderu spam.
Kategoria: Adopcje
DREAMEK-Wesolutki radosny psiaczek szuka aktywnego domu, adopcja
DREAMEK-Wesolutki radosny psiaczek szuka aktywnego domu, adopcja
Przedstawiamy pieska o imieniu Dreamek - radosnego, energicznego zwierzaka, który trafił pod naszą opiekę.Psiak błąkał się po ulicach, nikt go nie szukał.Dreamek to psiaczek młodziutki; ma około 8 miesięcy, waży 10 kg, może jeszcze nabrać troszkę ciałka o osiągnąć masę około 12 kg.Nasz podopieczny jest bardzo przyjaźnie skierowany do opiekunów, jest bystrym, czujnym maluszkiem.Dreamciu potrafi chodzić na smyczy, kilka spacerów więcej i powinien ładnie spacerować przy nodze.Bardzo prosimy o dobry, kochający i troskliwy, aktywny dom dla tego słodkiego młodzieńca.Profilaktyka:Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: +48... . Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
Kategoria: Adopcje
Cztery łapy, uszu dwoje, KORIN czeka na cztery kąty swoje!
Cztery łapy, uszu dwoje, KORIN czeka na cztery kąty swoje!
Korin to przecudnej urody i słusznych rozmiarów ok. 10-letni pies. Z natury pogodny, łagodny, radosny. W pierwszym kontakcie może wydawać się nieco obojętny, bo nowo poznanym osobom nie poświęca zbyt wiele uwagi. Jednak kiedy nawiąże relację z człowiekiem, daje się poznać jako pies uroczy, sympatyczny i wesoły, czerpiący z bliskości opiekuna czystą przyjemność :) Korin jest silnym i energicznym psem, lubi zabawy i z dnia na dzień czerpie z harców coraz więcej frajdy. Wobec innych psów jest nastawiony przyjaźnie, dobrze odnajdzie się w domu, w którym mieszka już suczka, dogaduje się także z niektórymi samcami.Chłopak ma duszę domatora. Nie wykazuje tendencji do ucieczek z ogrodzonego terenu, a pod nieobecność opiekuna zachowuje się grzecznie.Ze względu na gabaryty i brak delikatności w obyciu nie powinien mieszkać z małymi dziećmi.Byłoby dobrze, aby jego opiekunami zostały osoby, które miały już wcześniej pod opieką dużego, silnego psa. Będzie dla nich wymarzonym pupilem.Korin mieszka w hoteliku koło Grójca.Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.
Kategoria: Adopcje
MARKIZIA-niesamowicie kochana sunia-ponad 3 lata w schronisku, prosimy o dom
MARKIZIA-niesamowicie kochana sunia-ponad 3 lata w schronisku, prosimy o dom
Po raz kolejny prezentujemy sylwetkę Markizy - spokojnej, grzecznej choć wesołej i przyjaznej suczki, która trafiła pod naszą opiekę.Markiza w poprzednim schronisku spędziła blisko 3 lata, teraz jest u nas i szukamy dla niej nowego, prawdziwego domu.To, co zdecydowanie możemy powiedzieć, że nikt inny jak ona zasługuje na najlepszy, troskliwy i kochający dom.Bardzo zależy nam by Markizia trafiła do domu. W schronisku jest smutna i przygnębiona.Sunia ma około 6-7 lat, jest dojrzałą dziewczynką, ale potrafi zachowywać się czasem jak szczenię.Markizia jest średniej wielkości. Gdy trafiła do nas ważyła 40 kg. Można powiedzieć, że dosłownie była utuczona. Obecnie waży około 32 kg, wraca do właściwej masy i z każdym tygodniem wygląda ładniej.Wróciła jej chęć do biegania, spacerów i do towarzyszenia swym opiekunom we wszystkich czynnościach.Sunia jeszcze niewielką nadwagę (powinna ważyć około 28-30 kg), ale sukcesywnie zmniejsza swoją masę i wraca do tej właściwej. Jeszcze kilka tygodni właściwego żywienia i będzie śliczną smukłą psineczką.Już teraz suczka wygląda pięknie. Fizycznie zmieniła się nie do poznania. Markizia otrzymuje dobrej jakości karmę i jej sierść nabrała pięknego, brązowego blasku, sunia jest piękna.Markiza jest miła, bardzo pogodna i bezproblemowa. Potrafi chodzić na smyczy, a będąc na spacerze jest wpatrzona w opiekuna. Sunia nie sprawia żadnych problemów.Markizia dogaduje się z innymi pieskami, jest kontaktowa, ciekawska, ale nie nachalna w kontakcie z opiekunami. Kocha się przytulać, ale jest bardzo posłuszną dziewczynką.Moża mieszkać w rodzinie z dziećmi, a także z innymi psami. To wspaniała, pogodna, towarzyska, raczej cicha psinka.Bardzo prosimy o dom, rodzinę i miłość dla tej samotnej psinki, która już ponad trzy lata spędziła za kratami. zupełnie niezasłużenie...Profilaktyka:Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i jest wysterylizowana.Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: +48... . Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Kategoria: Adopcje
Przepiękny Diego w typie Owczarka szuka domu!
Przepiękny Diego w typie Owczarka szuka domu!
Najnowszy podopieczny w fundacji, zabrany ze schroniska w Szczytach - Diego już jest gotowy na zamianę kojca na kanapę. Diego ma około 8 do maksymalnie 10 lat. Był wystraszony schroniskiem, ale dzięki pracy wolontariuszy w jego życiu zaszły zmiany i powoli zaczął wychodzić na spacery. Jest bardzo grzeczny na smyczy, nie ciągnie i słucha się człowieka. Diego nie wykazuje agresywnego zachowania do innych psiaków. Podczas czesania bardzo grzecznie stoi i da się wszędzie miziać. Można powiedzieć, że Diego to następny psi anioł, któremu do szczęścia brakuje domu!Kontakt w sprawie adopcji: +48... W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, w Fundacji Psia Duszka.https://piesdoadopcji.pl/pies/diego/
Kategoria: Adopcje
Niezwykły Kot Szuka Niezwykłego Człowieka
Niezwykły Kot Szuka Niezwykłego Człowieka
pomorskie
Ten oto 4-letni niezwykły tygrysek o imieniu Gaduła, szuka niezwykłego człowieka. Niezwykłego, czyli jakiego? Takiego, który odpowie miłością na jego miłość i zaufaniem na zaufanie, którego kocurek - pomimo, że został wyrzucony przez człowieka - nie stracił. Takiego, który nie potrzebuje zabawki, a wiernego przyjaciela na lata. Takiego, który świadomie i odpowiedzialnie przyjmie pod swój dach nowego członka rodziny i - tak jak w rodzinie - będzie o niego dbał i kochał bezwarunkowo. Co oferuje w zamian? Codzienną porcję ciepełka i miłości. Towarzyszenie we wszystkich codziennych czynnościach (ciekawość to jego drugie imię). Wspólne zabawy myszkami, wędkami, wstążeczkami (nudy nie będzie). Wspólne wylegiwanki i popołudniowe drzemki (to już właściwie rytuał). Kocurek niestety nie odnajduje się w Fundacji wśród dużej ilości kotów :( Jest coraz smutniejszy :( Tęskni za człowiekiem, przytulankami i wspólnymi zabawami... Miłość człowieka to to, czego potrzeba mu najbardziej...!Jest po kastracji, odkleszczaniu i odrobaczaniu. Otwarty na nowe technologie - zachipowany. Info pod nr +48... , +48... lub +48... . PS. Ostrzegam! złowionych myszek nie oddaje
Kategoria: Adopcje