Newsleter
Twoje imie
Twój E-mail
Chcesz dostawiać aktualne wiadomości na temat serwisu i produktów? Zostaw adres e-mail.
Chcesz zrezygnować z newslettera kliknij
    
Twój E-mail
Subscribe     
Koty
Koty, kotki,
kocięta,
kotki, 

kocury,
zapowiedzi miotów .

Sprawdź ogłoszenia >>

Jak dodać ogłoszenie?

Jak dodać ogłoszenie?
Przeglądanie oraz umieszczenie ogłoszeń w serwisie jest bezpłatne.
Zakładanie konta w serwisie jest bezpłatne.
Wyróżnienie ogłoszenie jest płatne. Cena jest uzależniona od wyboru Planu emisji ogłoszenia.
  • Aby dodać ogłoszenie wystarczy kliknąć, w dowolnym momencie na niebieski przycisk „Dodaj ogłoszenie” po lewej stronie serwisu.
  • Po zalogowaniu należy kliknąć w link „Dodaj ogłoszenie” i wybrać kategorię i podkategorie ogłoszenia.
  • Kolejny krok to uzupełnienie danych.  Im więcej Użytkownik poda informacji, zdjęć, tym jego ogłoszenie będzie atrakcyjniejsze. Użytkownik może dodatkowo wyróżnić ogłoszenie, wybierając z różnych dostępnych płatnych opcji prezentacji ogłoszenia.
  • W następnym kroku należy autoryzować dodawane ogłoszenie kodem z obrazka oraz zaakceptować Regulamin serwisu Zoomia. Można także skorzystać z opcji Podgląd, by zobaczyć jak będzie wyglądało ogłoszenie na stronie.
  • Następnie, jeśli Użytkownik jest zadowolony z treści i prezentacji dodawanego ogłoszenia powinien kliknąć ikonkę „Dodaj ogłoszenie”.

Jak edytować swoje ogłoszenie?
Aby edytować (zmienić, uzupełnić) swoje ogłoszenie należy zalogować się i po lewej stronie kliknąć w link „Moje ogłoszenia”, czy „Moje Produkty”, „Moje reklamy”. Wyświetli się wówczas lista z ogłoszeniami Użytkownika. Przy każdym ogłoszeniu jest ikona „Edytuj ogłoszenie”. Należy w nią kliknąć i wprowadzić zmiany.
UWAGA:
Aby zmiany w ogłoszeniu zostały zapisane należy kliknąć w ikonę „Zapisz zmiany”Jak skasować swoje ogłoszenie?
Aby usunąć ogłoszenie wystarczy zalogować się. Po lewej stronie kliknąć w link „Moje ogłoszenia”, czy „Moje Produkty”, „Moje reklamy”. Wyświetli się wówczas lista z ogłoszeniami, reklamami Użytkownika. Przy każdym ogłoszeniu jest ikona „Usuń ogłoszenie”. Należy w nią kliknąć i zaakceptować.


Jak dodać zdjęcia w moim ogłoszeniu?
Do każdego ogłoszenia można załączyć zdjęcia. Aktualnie można dodać 6 zdjęć do każdego ogłoszenia. Są dwa sposoby dodawania zdjęć:  
  • W trakcie uzupełnianiu danych ogłoszenia. Klikamy w ikonę „Dodaj zdjęcia” i wybieramy plik w swoim komputerze, a następnie zdjęcie, które automatycznie załaduje się na stronie. Zdjęcie można przyciąć, opisać lub wykasować, klikając w odpowiednie ikonki.
  • Po dodaniu ogłoszenia. Pojawia się wówczas informacja, ile jest jeszcze zdjęć do dodania. Należy kliknąć w ikonę „Dodaj zdjęcia” i wybierać plik w swoim komputerze, a następnie zdjęcie, które automatycznie załaduje się na stronie. Zdjęcie można przyciąć, opisać lub wykasować, klikając w odpowiednie ikonki.
UWAGA:
W każdej chwili można zarządzać zdjęciami logując się do serwisu.  Po lewej stronie należy kliknąć w link „Moje ogłoszenia”, czy „Moje Produkty”. Wyświetli się wówczas lista z ogłoszeniami Użytkownika. Przy każdym ogłoszeniu jest ikona „Dodaj zdjęcia”. Należy w nią kliknąć, a następnie dodać, opisać, przyciąć lub wykasować zdjęcia.

Nowe produkty