Hodowcy
   Psów 521      
   Kotów 294      
   Koni 15      
   Królików 9      
   Świnek morskich 17      
   Myszek rasowych 3      
   Papug 9      
   Inna hodowla 20      

TAFIKA FCI

 
Katalog hodowców to prezentacja hodowców zwierząt rasowych.
Znajdziesz to informacje, dane kontaktowe, zdjęcia wyłącznie zarejestrowanych hodowli psów rasowych, hodowli kotów rasowych, hodowli królików rasowych, czy innych hodowli.

Możesz dołączyć za darmo swoją hodowlę do katalogu, zakładając konto w serwisie i tworząc wizytówkę.
Informacje
Mapa
Informacje
Nazwa hodowli:
TAFIKA FCI
Name:
LILA
E-mail:
Rodzaj hodowli:
Hodowla psów
Stowarzyszenie:
ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY ODDZIAŁ INOWROCŁAW
Rasa:
SZNAUCER MINIATUROWY
Kraj:
Polska
Region:
kujawsko-pomorskie
Opis:
Miło nam poinformować, że 18 STYCZNIA 2012 przyszły na świat piękne szczenięta - sznaucerki miniaturowe pieprz i sól Dwie suczki i dwa pieski . Rodzicami szczeniąt są: M: YOKO TAFIKA FCI O: CH.BLYTHEWOOD KENNY (USA) Szczenięta jak i ich mamusia czują sie dobrze. Sznaucerki to nieduże bardzo rodzinne pieski wychowane w rodzinnej atmosferze. Sa cudownymi przyjaciółmi i wspaniałymi towarzyszami dziecięcych zabaw. Uwielbiają spacery i ruch na świeżym powietrzu . Dobrze znosza mieszkania w blokach , nie linieja. Szczenięta do nowych rodzin trafiaja po ukończeniu 8 tygodnia życia – najlepszy okres do socjalizacji w Nowych Rodzinach . Bedą gotowe do odbioru od 14 marca 2012- zaszczepione ,odrobaczone z książeczkami zdrowia, tatuażem, po przeglądzie miotu oraz umową kupna szczenięcia . Każde szczenią otrzyma wyprawkę. Wszystkich zainteresowanych sznaucerkami miniaturowymi serdecznie zapraszamy ! Udzielamy informacji i odpowiadamy na Państwa pytania. Informuję iż nasza domowa Hodowla TAFIKA – FCI zarejestrowana jest w międzynarodowym rejestrze przydomków hodowlanych FCI, a my jako Hodowcy zrzeszeni jesteśmy w Związku Kynologicznym w Polsce – oddział Inowrocław. Wszystkie nasze szczenięta maja tatuaże , posiadają książeczkę zdrowia i wymagane do wieku szczepienia i odrobaczenia. Otrzymują również Metrykę wydaną przez ZKwP ze srebrnym hologramem . Zgodnie z Ustawą o Ochronie Zwierząt nasze szczenięta mają pozostawione naturalne uszy i ogony i nie ma możliwości wykonania żadnego zabiegu chirurgicznego na życzenie nabywcy. Zapraszamy na nasza stronę www.tafika.republika.pl tel. 604904120 Informujemy również Osoby poszukujące szczeniaczka , iż od dnia 01/01/2012 KUPOWANIE szczeniąt od osób niezrzeszonych w Organizacjach ogólnopolskich jest NIEZGODNE z NOWĄ Ustawą o Ochronie Zwierząt.
Miejscowość:
INOWROCŁAW
Adres:
ul.RĄBIŃSKA
Kod pocztowy:
88-100
Telefon:
604904120
Udostępnij
LILA
Kontakt z właścicielem
Name *
E-mail *
Telefon
Wiadomość *
Kod bezpieczeństwa *
Kod bezpieczeństwa *
Kliknij, aby odświeżyć kod
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej. Jeśli symbole są niejasne, kliknij na zdjęcie.
       
Ogłoszenia Archiwalne TAFIKA FCI
6 

SZNAUCERKI rodowodowe szczenięta o elitarnym pochodzeniu

rodowód
Miło nam poinformować, że 18 STYCZNIA 2012 przyszły na świat piękne szczenięta - sznaucerki miniaturowe pieprz i sól Dwie suczki i dwa pieski . Rodzicami szczeniąt są: M: YOKO TAFIKA FCI O: CH.BLYTHEWOOD KENNY (USA) Szczenięta jak i ich mamusia czują sie dobrze. Sznaucerki to nieduże bardzo...
Kategoria:
Województwo: kujawsko-pomorskie
Dodano:
Odsłony: 150
| Komentarze: 1
 
Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
Położenie geograficzne
Hodowle psów rasowych
Hodowle kotów rasowych