Hodowcy
   Psów 546      
   Kotów 299      
   Koni 16      
   Królików 9      
   Świnek morskich 17      
   Myszek rasowych 3      
   Papug 9      
   Inna hodowla 21      

SUBANSURI

 
Katalog hodowców to prezentacja hodowców zwierząt rasowych.
Znajdziesz to informacje, dane kontaktowe, zdjęcia wyłącznie zarejestrowanych hodowli psów rasowych, hodowli kotów rasowych, hodowli królików rasowych, czy innych hodowli.

Możesz dołączyć za darmo swoją hodowlę do katalogu, zakładając konto w serwisie i tworząc wizytówkę.
Informacje
Mapa
Informacje
Nazwa hodowli:
SUBANSURI
Name:
TOMASZ
Rodzaj hodowli:
Hodowla psów
Stowarzyszenie:
ZKWP
Rasa:
TERIER TYBETAŃSKI
Kraj:
Polska
Region:
dolnośląskie
Opis:
Nasze maluszki 11.10.2013 na you tube: https://www.youtube.com/watch?v=AGgAl2zsFRk / / Miło nam poinformować , że w dniu 08.12.2012 na świat przyszły Teriery Tybetańskie z połączenia naszej suczki F'YIN - PA BYAMS od Vilzonky (Chion Polski ,Młodzieżowy Chion Polski) i A`KARU Kipu Khyim (Interchion ,Chion Polski i Czech). Urodziły się : - 2 pieski - czarne z białymi znaczeniami - 4 suczki -czarne z białymi znaczeniami Serdecznie zapraszamy do rezerwacji tych bardzo sympatycznych piesków ( przyjaznych również dla alergików). Maluszki po zdrowych i przebadanych rodzicach świetnie rokują na przyszłość. Posiadają bardzo utytułowane rodzeństwo: - AJAX SUBANSURI https://www.tibetterriervonstolzeneck.de/dscha.html -AJRA SUBANSURI https://tybety.phorum.pl/viewtopic.php?t=3 -BOSS SUBANSURI https://boss-subansuri.blog.onet.pl/ -CAYENNE SUBANSURI https://www.dalajlamaherbs.pl/galeria-1.html Mama - nasza ukochana Wiki (F'YIN - PA BYAMS od Vilzonky) jest naszym jedynym pieskiem, traktowanym jak członek rodziny, jej ciąże poprzedzone były co najmniej 2-letnimi przerwami (ostatni miot maj 2010 r.), aby mama i jej potomstwo miały optymalne i najlepsze warunki do życia i rozwoju. / / Marzą nam się ciepłe i przytulne domki dla naszych maluszków, gdzie ich pogoda ducha i radosne usposobienie wniosą tyle szczęścia i radości ile nam daje obecność Wiki. / Od przyszłych opiekunów nie oczekujemy nic oprócz dobrego serca i miłości do zwierząt, oraz prawidłowej opieki. / Przewidywany termin wydania piesków za 8 tygodni tj ok. 02.02.2013r. ( po odrobaczeniu i szczepieniach). Pierwsze pięć zdjęć przedstawia nasze wcześniejsze mioty. Trzy ostatnie zdjęcia są zdjęciami aktualnie oferowanych szczeniaczków - jak widać są pięknie umaszczone, bardzo dekoracyjne. Jeden z maluszków zapowiada się na sobolowego srebrnego, jeden jest intensywnie czarny z małym białym znaczeniem na główce i białymi (krótkimi) skarpetkami. Filmik z naszymi maluszkami na you tube: https://www.youtube.com/watch?v=AGgAl2zsFRk Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.
Miejscowość:
WROCŁAW
Adres:
PĘGÓW
Kod pocztowy:
55-120
Strona www:
Telefon:
792-20-10-12
Udostępnij
Obrazek Użytkownika
TOMASZ
Galeria SUBANSURI
Zobacz Więcej w Galerii
Kontakt z właścicielem
Name *
E-mail *
Telefon
Wiadomość *
Kod bezpieczeństwa *
Kod bezpieczeństwa *
Kliknij, aby odświeżyć kod
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej. Jeśli symbole są niejasne, kliknij na zdjęcie.
       
Ogłoszenia Archiwalne SUBANSURI
8 

TERIER TYBETAŃSKI PO INTERCHAMPIONIE

rodowód
Nasze maluszki 11.10.2013 na you tube: https://www.youtube.com/watch?v=AGgAl2zsFRk / / Miło nam poinformować , że w dniu 08.12.2012 na świat przyszły Teriery Tybetańskie z połączenia naszej suczki F'YIN - PA BYAMS od Vilzonky (Champion Polski ,Młodzieżowy Champion Polski) i A`KARU Kipu Khyim (Interchampion ,Champion...
Kategoria:
Województwo: dolnośląskie
Dodano:
Odsłony: 284
| Komentarze: 0
 
Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
Położenie geograficzne
Hodowle psów rasowych
Hodowle kotów rasowych