Hodowcy
   Psów 683      
   Kotów 320      
   Koni 17      
   Królików 9      
   Świnek morskich 17      
   Myszek rasowych 3      
   Papug 9      
   Inna hodowla 25      

Wi-An-Wa

 
Katalog hodowców to prezentacja hodowców zwierząt rasowych.
Znajdziesz to informacje, dane kontaktowe, zdjęcia wyłącznie zarejestrowanych hodowli psów rasowych, hodowli kotów rasowych, hodowli królików rasowych, czy innych hodowli.

Możesz dołączyć za darmo swoją hodowlę do katalogu, zakładając konto w serwisie i tworząc wizytówkę.
Informacje
Mapa
Informacje
Nazwa hodowli:
Wi-An-Wa
Name:
Wioletta
E-mail:
Rodzaj hodowli:
Hodowla psów
Stowarzyszenie:
ZKWP
Rasa:
GOLDEN rETRIEVER
Kraj:
Polska
Region:
mazowieckie
Opis:
Moja hodowla Golden Retrieverów „ Wi-An-Wa” została zarejestrowana w Warszawskim Oddziale Związku Kynologicznego od 2003r ( nr rejstracyjny przydomka 3362/ W ) Mieszkam w niewielkiej miejscowości Zieleniec oddalonej 80km od Warszawy na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, gdzie przyroda zachęca swoim urokiem do wielogodzinnych pieszych wędrówek. Najlepiej z czworonożnymi przyjaciółmi u boku ! Psy towarzyszyły mi „od zawsze”, choć długo szukałam tej wybranej, odpowiedniej Rasy. Do momentu gdy poznałam suczkę rasy golden retriever w zaprzyjaźnionej hodowli. Sunia ta, przyciągnęła moja uwagę, można to nazwać „miłością od pierwszego spojrzenia” Wiedziałam już że to rasa której szukałam i tak w moim domu pojawiła się NIJA Gordius. To właśnie ona która zapoczątkowała hodowle „Wi-An-Wa”. NIJA była wspaniałym, mądrym, oddanym członkiem rodziny niezwykle troskliwą mamą szczeniąt. Pokazała nam czym jest radość życia z goldenem, za co będę jej zawsze wdzięczna. Z czasem hodowla powiększyła się o kojone psiaki. W 2005r Nina została mama 7 puchatych kulek. Jedna z nich „zabrała moje serce”, odważna, dzielna, oraz zawsze pierwsza najgłośniejsza mała psotnica ;) Iwi ( tak dałam jej na imię) została z nami. Goldeny swoja urodą, oddaniem , charakterem całkowicie rozjaśniły mój świat, urzekły serce i niepostrzeżenie stałam się szczęśliwa posiadaczka stadka merdających ogonków, zimnych nosków i oczu które zawsze patrzą z miłością. Obecnie hodowlę prowadzę wraz z córka Moniką . W naszej hodowli kładziemy nacisk na zdrowie, charakter, eksterier. Nieprzypadkowo wymienionych właśnie w tej kolejności. Dążymy do tego by nasze szczenięta były zdrowe, posiadały charakter adekwatny do rasy oraz wygląd jak najbardziej zbliżony do wzorca. Zależy nam by szczenięta znalazły kompetentnych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów. Przyszłym nabywcom zawsze służymy pomocą.
Miejscowość:
Sadowne
Adres:
Zieleniec
Kod pocztowy:
07-140
Strona www:
Dodatkowy e-mail:
Dodatkowy e-mail:
Telefon:
515249375
Dodatkowy telefon:
515249375
Udostępnij
Obrazek Użytkownika
Wioletta
Kontakt z właścicielem
Name *
E-mail *
Telefon
Wiadomość *
Kod bezpieczeństwa *
Kod bezpieczeństwa *
Kliknij, aby odświeżyć kod
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej. Jeśli symbole są niejasne, kliknij na zdjęcie.
       
Ogłoszenia Archiwalne Wi-An-Wa
2 

Golden retriever szczenięta z rodowodem

rodowód
Nocą 7 lutego przyszły na świat szczenięta z wielce obiecującego skojarzenia. Dumnym tatą został Ch.Pl. Valmont Oligarchia zaś szczęśliwą mamą Zuzanna Wi-An-Wa Obydwoje rodzice przebadani pod kątem chorób typowych dla rasy( dysplazja, oczy, serce) z wynikiem zdrowi co mniejsza ryzyko zachorowania szczeniąt. Wszystkie maluchy...
Kategoria:
Województwo: mazowieckie
Dodano:
Odsłony: 0
| Komentarze: 0
 
Dodaj do Porównania Zgłoś naruszenie Dodaj do Schowka Zobacz szczegóły ogłoszenia
Położenie geograficzne
Hodowle psów rasowych
Hodowle kotów rasowych