Kocurek Bolek do adopcji - bardzo proszę o dom dla niego, śląskie Gliwice, Śląskie, Gliwice



REKLAMA
Kocurek Bolek do adopcji - bardzo proszę o dom dla niego, śląskie Gliwice, Śląskie, Gliwice
Ogłoszenia Koty do adopcji Adopcje
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF20580945
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Adres
Knurów k/Gliwic
Wojewodztwo
Opis
Do ogłoszeń dostałem imię Bolek, ale dla Ciebie mogę to imię zmienić, tylko podaruj mi dom proszę...
Bolek to około 7-mio miesięczny kocurek, dla którego pilnie poszukuję domu. Jeszcze w lipcu był bezdomnym kotem, mieszkał wraz z matką i bratem w niebezpiecznym dla nich miejscu.
Obecnie jest w awaryjnym domu tymczasowym, ale pilnie poszukuje swojego człowieka. Czy ktoś go uratuje ? Da mu szansę na normalne życie ?
Jest rewelacyjnym maluchem, pomimo tego, że żył na ulicy jest bardzo towarzyskim i przyjacielskim kociakiem, nie boi się ludzi, uwielbia się bawić.
Jest zaszczepiony, odrobaczony, a już niedługo zostanie wykastrowany.
Potrafi korzystać z kuwety.
Mieszka z innym kotem, więc nie powinno być problemu z akceptacją kociego towarzysza.
Uwaga: kocurek nie jest na sprzedaż, obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Proszę o wyrozumiałość, jeżeli nie odbieram telefonu, to znaczy, że w danej chwili nie mogę go odebrać :-)
Bolek to około 7-mio miesięczny kocurek, dla którego pilnie poszukuję domu. Jeszcze w lipcu był bezdomnym kotem, mieszkał wraz z matką i bratem w niebezpiecznym dla nich miejscu.
Obecnie jest w awaryjnym domu tymczasowym, ale pilnie poszukuje swojego człowieka. Czy ktoś go uratuje ? Da mu szansę na normalne życie ?
Jest rewelacyjnym maluchem, pomimo tego, że żył na ulicy jest bardzo towarzyskim i przyjacielskim kociakiem, nie boi się ludzi, uwielbia się bawić.
Jest zaszczepiony, odrobaczony, a już niedługo zostanie wykastrowany.
Potrafi korzystać z kuwety.
Mieszka z innym kotem, więc nie powinno być problemu z akceptacją kociego towarzysza.
Uwaga: kocurek nie jest na sprzedaż, obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Proszę o wyrozumiałość, jeżeli nie odbieram telefonu, to znaczy, że w danej chwili nie mogę go odebrać :-)
- Wyświetlenia 32
Ogłosznie dodał/a
- Ewa
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





