ok. 4mies. Charlie- przeżył koci katar! Teraz szuka dobrego domu!, mazowieckie Warszawa, Mazowieckie, Warszawa



REKLAMA
ok. 4mies. Charlie- przeżył koci katar! Teraz szuka dobrego domu!, mazowieckie Warszawa, Mazowieckie, Warszawa
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF16127675
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Charlie to jeden z maluchów, które trafiły pod naszą opiekę już jakiś czas temu. Kociaki koczowały na działkach w Sulejówku. Maluchy niestety złapały koci katar, zostały zabrane do DT, w domowych warunkach dochodziły do zdrowia; teraz czekają już na nowe domy !
Charlie jest bardzo grzecznym, 4-miesięcznym kawalerem. Lubi ludzi, kontakt z nimi choć w pierwszym kontakcie jest ostrożny w stosunku do obcych, potrzebuje więcej czasu niż brat żeby się oswoić. Lubi być głaskany:) Jest bardzo czystym kotem, załatwia się do kuwetki.
Na skutek choroby Charlie stracił oczko. Brak oka zupełnie mu nie przeszkadza. Rana już się wygoiła i zarosła, futerko ładnie błyszczy.
Charlie jest już po II szczepieniu (panleukopenia, kaliciwiroza, herpeswiroza), następne za rok, został już 4 razy odrobaczony ( co miesiąc trzeba powtarzać do
osiągnięcia 1 roku). Kociaki, gdy zostały znalezione miały świerzb, na szczęście uszka są już wyleczone i czyste.
Charlie mieszka wraz z bratem w DT w Sulejówku. Czeka na odpowiedzialny dom !
Chcemy znaleźć Charliemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie wydajemy kotów do domów wychodzących! Mieszkania muszą mieć zabezpieczone okna i balkon.
Kontakt w sprawie adopcji:
Adoptując kota bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Zwierzę nie jest rzeczą. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Charlie jest bardzo grzecznym, 4-miesięcznym kawalerem. Lubi ludzi, kontakt z nimi choć w pierwszym kontakcie jest ostrożny w stosunku do obcych, potrzebuje więcej czasu niż brat żeby się oswoić. Lubi być głaskany:) Jest bardzo czystym kotem, załatwia się do kuwetki.
Na skutek choroby Charlie stracił oczko. Brak oka zupełnie mu nie przeszkadza. Rana już się wygoiła i zarosła, futerko ładnie błyszczy.
Charlie jest już po II szczepieniu (panleukopenia, kaliciwiroza, herpeswiroza), następne za rok, został już 4 razy odrobaczony ( co miesiąc trzeba powtarzać do
osiągnięcia 1 roku). Kociaki, gdy zostały znalezione miały świerzb, na szczęście uszka są już wyleczone i czyste.
Charlie mieszka wraz z bratem w DT w Sulejówku. Czeka na odpowiedzialny dom !
Chcemy znaleźć Charliemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie wydajemy kotów do domów wychodzących! Mieszkania muszą mieć zabezpieczone okna i balkon.
Kontakt w sprawie adopcji:
Adoptując kota bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Zwierzę nie jest rzeczą. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
- Wyświetlenia 28
Ogłosznie dodał/a
- Pies na Zakręcie
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





