przecudna Pralinka, Mazowieckie, Warszawa



REKLAMA
przecudna Pralinka, Mazowieckie, Warszawa
Koty do adopcji Adopcje Ogłoszenia
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF153466
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Dostała na imię Pralinka, ale jest tak urocza i słodka, jak całe pudełko czekoladek. Sądzimy, że to z myślą o niej Grzegorz Turnau napisał piosenkę "Bombonierka". Pralinka urodziła się w stajni, ale ma wygląd i maniery prawdziwej damy. Nawet jak się bawi, to nic nie traci ze swojej dostojności.
Trafiła do naszego domu tymczasowego, ponieważ została poturbowana przez psa. Na szczęście skończyło się na złamaniu dwóch żeber i pęknięciu jednego, ale kto miał złamane żebra, wie, jak to boli. Kotka dostała leki przeciwbólowe i została zawinięta w specjalny usztywniający kaftanik. Pierwsze 10 dni spędziła na tapczanie, prawie się z niego nie ruszając. Chyba, że akurat była pora miseczki, bo koteczka ma świetny apetyt.
Po zdjęciu kubraczka trochę się ożywiła, a po kilku dniach zaczęła się bawić z pozostałym towarzystwem. Jest śliczną czteromiesięczną kotką, o pięknej okrągłej główce i zielonych oczach. Na pyszczku ma nieustanny wyraz powagi i zdziwienia. Wzięta na ręce mruczy, przytula się, nadstawia do głaskania.
Pralinka została odrobaczona, i jednokrotnie zaszczepiona.
Bardzo prosimy o udostępnianie, aby doczekała się swojego pałacu i księcia z bajki oczywiście.
Kontakt w sprawie adopcji:
tel.
od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 19:00 lub
W tytule maila prosimy powołać się na imię koteczki - Pralinka
Więcej na temat procedury adopcyjnej:www. koteria.
Trafiła do naszego domu tymczasowego, ponieważ została poturbowana przez psa. Na szczęście skończyło się na złamaniu dwóch żeber i pęknięciu jednego, ale kto miał złamane żebra, wie, jak to boli. Kotka dostała leki przeciwbólowe i została zawinięta w specjalny usztywniający kaftanik. Pierwsze 10 dni spędziła na tapczanie, prawie się z niego nie ruszając. Chyba, że akurat była pora miseczki, bo koteczka ma świetny apetyt.
Po zdjęciu kubraczka trochę się ożywiła, a po kilku dniach zaczęła się bawić z pozostałym towarzystwem. Jest śliczną czteromiesięczną kotką, o pięknej okrągłej główce i zielonych oczach. Na pyszczku ma nieustanny wyraz powagi i zdziwienia. Wzięta na ręce mruczy, przytula się, nadstawia do głaskania.
Pralinka została odrobaczona, i jednokrotnie zaszczepiona.
Bardzo prosimy o udostępnianie, aby doczekała się swojego pałacu i księcia z bajki oczywiście.
Kontakt w sprawie adopcji:
tel.
W tytule maila prosimy powołać się na imię koteczki - Pralinka
Więcej na temat procedury adopcyjnej:www. koteria.
- Wyświetlenia 57
Ogłosznie dodał/a
- Osoba prywatna
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





