SZTAG - biało-bury mega miziak i przytulasek :), Mazowieckie, Warszawa



REKLAMA
SZTAG - biało-bury mega miziak i przytulasek :), Mazowieckie, Warszawa
Koty do adopcji Ogłoszenia Adopcje
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF702639
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Sztag urodził się w kwietniu 2014 jako jedyny wśród rodzeństwa biało-bury koci chłopiec.
Jest to kocurek wyjątkowo radosny i towarzyski.
Razem z resztą rodzeństwa pięknie się bawi, biega, skacze i dokazuje:)
Jest bardzo zgodny wobec innych kotów, choć czasem, jak na kociego faceta przystało, próbuje być kotem dominującym;)
Wobec nas jest wyjątkowo przyjazny, czasem wręcz aż za bardzo (jeśli tak w ogóle można powiedzieć o kociej miłości:) Najchętniej przykleiłby się do człowieka którego pozna i pokocha i tak spędzał czas pomiędzy wspólnymi zabawami z innymi futerkami. Tuli się, udeptuje, mruczy i stara się być jak najbliżej.
Jest cudownym, kochanym kocurkiem:)
Sztag wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek.
Kocurek jest dwukrotnie zaszczepiony, wykastrowany i odrobaczany.
Sztag musi mieć towarzystwo innego/innych/ kota, więc najchętniej wyadoptujemy go razem z innym kociakiem z naszego Domu Tymczasowego, ale może też zostać towarzyszem Waszego kociego Rezydenta.
Szukamy dla niego Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.
Kontakt tel
lub mail.
Na sms nie odpowiadam.
Jest to kocurek wyjątkowo radosny i towarzyski.
Razem z resztą rodzeństwa pięknie się bawi, biega, skacze i dokazuje:)
Jest bardzo zgodny wobec innych kotów, choć czasem, jak na kociego faceta przystało, próbuje być kotem dominującym;)
Wobec nas jest wyjątkowo przyjazny, czasem wręcz aż za bardzo (jeśli tak w ogóle można powiedzieć o kociej miłości:) Najchętniej przykleiłby się do człowieka którego pozna i pokocha i tak spędzał czas pomiędzy wspólnymi zabawami z innymi futerkami. Tuli się, udeptuje, mruczy i stara się być jak najbliżej.
Jest cudownym, kochanym kocurkiem:)
Sztag wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek.
Kocurek jest dwukrotnie zaszczepiony, wykastrowany i odrobaczany.
Sztag musi mieć towarzystwo innego/innych/ kota, więc najchętniej wyadoptujemy go razem z innym kociakiem z naszego Domu Tymczasowego, ale może też zostać towarzyszem Waszego kociego Rezydenta.
Szukamy dla niego Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.
Kontakt tel
lub mail.
Na sms nie odpowiadam.
- Wyświetlenia 36
Ogłosznie dodał/a
- Osoba prywatna
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





