Blejk prosi całym swoim maleńkim serduszkiem o Domek, Lubuskie, Góra



REKLAMA
Blejk prosi całym swoim maleńkim serduszkiem o Domek, Lubuskie, Góra
Adopcje Ogłoszenia Psy do adopcji
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF391831
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Góra
Adres
Zielona
Wojewodztwo
Opis
Blejk prosi całym swoim maleńkim serduszkiem o Domek
Mam na imię Blejk.
Niestety, życie moje nie przypomina życia Blejka z brazylijskiego serialu .Nigdy nie miałem posiadłości , nigdy nie miałem nawet swojego kąta przyczłowieku . Jedyne co znam , to dołek wykopany swoimi łapami pod drzewem, głód i poniewierkę . Po dwóch latach tułaczki dobre dusze zabrały mnie i moją towarzyszkę do schronu.
Mam tutaj pełną miskę |( już trochę utyłem ) ciepłą budę i raz na tydzień spacer po lesie z wolontariuszką .
Ale ja marzę o prawdziwym domu , nie boksie ,nie łańcuchu -ale o domu z kanapą , i przyjacielem - człowiekiem.
Jestem młodym pieskiem , mam trzy lata i chyba zasłużyłem , by ten prawdziwy dom w końcu mieć.
Ładnie chodzę na smyczy, spokojnie , nie ciągnę. Jestem miły , lubię pieszczoty , zwłaszcza po brzuszku , kocham też bardzo dzieci , nie ma we mnie cienia agresji .
Jestem zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, odpchlony i jestem śliczny.
Czy ktoś mnie w końcu zauważy i da mi dom ?
Przebywam w zielonogórskim schronisku w województwie lubuskim.
Kontakt
Mam na imię Blejk.
Niestety, życie moje nie przypomina życia Blejka z brazylijskiego serialu .Nigdy nie miałem posiadłości , nigdy nie miałem nawet swojego kąta przyczłowieku . Jedyne co znam , to dołek wykopany swoimi łapami pod drzewem, głód i poniewierkę . Po dwóch latach tułaczki dobre dusze zabrały mnie i moją towarzyszkę do schronu.
Mam tutaj pełną miskę |( już trochę utyłem ) ciepłą budę i raz na tydzień spacer po lesie z wolontariuszką .
Ale ja marzę o prawdziwym domu , nie boksie ,nie łańcuchu -ale o domu z kanapą , i przyjacielem - człowiekiem.
Jestem młodym pieskiem , mam trzy lata i chyba zasłużyłem , by ten prawdziwy dom w końcu mieć.
Ładnie chodzę na smyczy, spokojnie , nie ciągnę. Jestem miły , lubię pieszczoty , zwłaszcza po brzuszku , kocham też bardzo dzieci , nie ma we mnie cienia agresji .
Jestem zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, odpchlony i jestem śliczny.
Czy ktoś mnie w końcu zauważy i da mi dom ?
Przebywam w zielonogórskim schronisku w województwie lubuskim.
Kontakt
- Wyświetlenia 21
Ogłosznie dodał/a
- Osoba prywatna
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





