Figa nie duża bardzo grzeczna sunia szuka kochającego domku na całe życie, Kundelki cała Polska,



REKLAMA
Figa nie duża bardzo grzeczna sunia szuka kochającego domku na całe życie, Kundelki cała Polska,
Ogłoszenia Psy do adopcji Adopcje
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF17130227
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
cała Polska
Opis
FIGA to maleńka przeurocza dziewczynka, nigdy się nie uśmiecha do zdjęć.
Maleńka Figa ma ok 4 lat i waży ok 4 kg. Sama psia miłość. Popatrzcie w jej smutne oczka, tak bardzo chce być czyjaś, tak bardzo chce być kochana.
Figa jest bardzo grzecznym psem.
Bywa czasem zazdrosna bo bardzo zależy jej na kontakcie z człowiekiem. Jest naprawdę bardzo grzeczna, dobrze ułożona, napewno mieszkała kiedyś w domu. Przebywa w DT i ma
swoje posłanko pod stołem w kuchni i bardzo chętnie spędza tam czas wszystko obserwując.
Nie jest typem psa namolnego, który wchodzi człowiekowi na głowę. Figa przychodzi się przytulić, pomiziać i wraca na swoje legowisko.
Dogaduje się ze wszystkimi psami, jest raczej uległa, zdecydowanie nie jest to typ suki dominującej.
Potrafi chodzić ładnie na smyczy, ale słucha się też kiedy na łące jest spuszczona.
Może żyć z kotami ale na początku będzie je obszczekiwać lub gonić.
Obce osoby przychodzące do domu zawsze są przez nią obszczekane, ale Figuni szczekania
prawie nie słychać gdyż kiedyś przeszła jakąś infekcję która zniekształciła jej struny głosowe.
To jest bardzo, bardzo grzeczny piesek.
Przebywa w DT w Lublinie
kontakt tel/sms
lub
albo
Maleńka Figa ma ok 4 lat i waży ok 4 kg. Sama psia miłość. Popatrzcie w jej smutne oczka, tak bardzo chce być czyjaś, tak bardzo chce być kochana.
Figa jest bardzo grzecznym psem.
Bywa czasem zazdrosna bo bardzo zależy jej na kontakcie z człowiekiem. Jest naprawdę bardzo grzeczna, dobrze ułożona, napewno mieszkała kiedyś w domu. Przebywa w DT i ma
swoje posłanko pod stołem w kuchni i bardzo chętnie spędza tam czas wszystko obserwując.
Nie jest typem psa namolnego, który wchodzi człowiekowi na głowę. Figa przychodzi się przytulić, pomiziać i wraca na swoje legowisko.
Dogaduje się ze wszystkimi psami, jest raczej uległa, zdecydowanie nie jest to typ suki dominującej.
Potrafi chodzić ładnie na smyczy, ale słucha się też kiedy na łące jest spuszczona.
Może żyć z kotami ale na początku będzie je obszczekiwać lub gonić.
Obce osoby przychodzące do domu zawsze są przez nią obszczekane, ale Figuni szczekania
prawie nie słychać gdyż kiedyś przeszła jakąś infekcję która zniekształciła jej struny głosowe.
To jest bardzo, bardzo grzeczny piesek.
Przebywa w DT w Lublinie
kontakt tel/sms
- Wyświetlenia 28
Ogłosznie dodał/a
- A
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





