Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu, ,



REKLAMA
Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu, ,
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF12243295
Oferta schroniska
Nie
Kraj
Polska
Opis
Kochani pomoc potrzebna na cito !!!
W Witkowicach zostały wyrzucone trzy psy, w tym sunia w zaawansowanej ciąży. Psy są w stałym niebezpieczeństwie z powodu jednej mieszkanki która ma groźnego owczarka niemieckiego, którym szczuje te biedne bezdomniaki. Pies ten zagryzł już dwa bezdomne psy na oczach mieszkańców i pogryzł jeszcze parę innych. Z tą kobietą nie idzie w żaden sposób się dogadać i jak do tej pory uchodzi jej to bezkarnie. Losem podrzucanych psów najbardziej interesuje się dziewięcioletnia dziewczynka z biednej rodziny, która je dokarmia głównie suchym chlebem .
FRANIA to ok roczna sunia. Ma bardzo delikatne usposobienie, nie jest w żaden sposób agresywna, bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, bardzo przyjaźnie nastawiona do dzieci. Taka kolejna psina która przeprasza że żyje!
Frania jest już po sterylizacji, odrobaczona i zaszczepiona. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kochani błagam może u kogoś znajdzie się kawałek miejsca i da domek tej kochanej biednej suni.
tel. Ania
, Marta
W Witkowicach zostały wyrzucone trzy psy, w tym sunia w zaawansowanej ciąży. Psy są w stałym niebezpieczeństwie z powodu jednej mieszkanki która ma groźnego owczarka niemieckiego, którym szczuje te biedne bezdomniaki. Pies ten zagryzł już dwa bezdomne psy na oczach mieszkańców i pogryzł jeszcze parę innych. Z tą kobietą nie idzie w żaden sposób się dogadać i jak do tej pory uchodzi jej to bezkarnie. Losem podrzucanych psów najbardziej interesuje się dziewięcioletnia dziewczynka z biednej rodziny, która je dokarmia głównie suchym chlebem .
FRANIA to ok roczna sunia. Ma bardzo delikatne usposobienie, nie jest w żaden sposób agresywna, bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, bardzo przyjaźnie nastawiona do dzieci. Taka kolejna psina która przeprasza że żyje!
Frania jest już po sterylizacji, odrobaczona i zaszczepiona. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kochani błagam może u kogoś znajdzie się kawałek miejsca i da domek tej kochanej biednej suni.
tel. Ania
- Wyświetlenia 43
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





