ciekawostki
Niepokój o zdrowie zwierzęcia często zaczyna się od drobnych sygnałów: mniejszego apetytu, ospałości, wymiotów, częstszego oddawania moczu albo nietypowego bólu przy dotyku brzucha. W takich sytuacjach badanie kliniczne bywa pierwszym krokiem, ale nie zawsze pozwala zajrzeć wystarczająco głęboko w problem. Ultrasonografia, czyli USG, jest jedną z najważniejszych metod diagnostycznych w medycynie weterynaryjnej, ponieważ umożliwia ocenę narządów wewnętrznych w czasie rzeczywistym, bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego. Dla opiekuna zwierzęcia to badanie może być źródłem stresu, ale zazwyczaj przebiega spokojnie, jest bezbolesne i dostarcza lekarzowi wielu praktycznych informacji..
ciekawostki
Dla wielu osób pies jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Dlaczego więc nie zabierać go w podróż samochodem? Jeśli zwierzak dobrze je znosi, a przy tym zostanie odpowiednio zabezpieczony, można spędzić razem niezapomniane chwile podczas urlopu. Postaramy się wyjaśnić, jak przewozić psa samochodem, aby zapewnić mu nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo..
quiz
Który kot kocha spać i jeść lasagne? Czy stawiać na pierwszym miejscu sprawiedliwość i pomoc słabszym? A może znasz sprytne i zaradne kocury, ale jednocześnie bardzo pechowe? Sprawdź, czy znasz! Przeczytaj również Sławne koty z bajek i kreskówek .
quiz
Zwierzęta mogą być urocze, szybkie, inteligentne, brzydkie i obrzydliwe, ale wszystkie są niesamowite! .
ciekawostki
Pożegnanie ukochanego zwierzęcia jest jednym z tych doświadczeń, które trudno zamknąć w kilku słowach. Pies, kot, królik, koń czy inny pupil przez lata staje się częścią rodziny — towarzyszy w codziennych rytuałach, czeka przy drzwiach, daje poczucie bliskości i zostawia po sobie ślad, który nie znika wraz z jego odejściem. Gdy przychodzi moment straty, wielu opiekunów czuje potrzebę, by nie tylko godnie pożegnać swojego przyjaciela, ale także zachować pamięć o wspólnie przeżytym czasie..
quiz
Drodzy Kociarze, czy macie ochotę sprawdzić swoją wiedzę na temat tych tajemniczych i uroczych stworzeń? Czekają na Was pytania dotyczące różnorodnych aspektów życia kotów. Sprawdź, ile wiesz o tych niezwykłych zwierzętach..
ciekawostki
Gdy temperatury rosną, szukamy sposobów na ochłodę – podobnie jak nasi czworonożni przyjaciele. Latem psy także odczuwają upały i mogą cierpieć z powodu przegrzania. Jednym z prostych, a zarazem przyjemnych sposobów na zapewnienie im orzeźwienia są domowe lody przygotowane specjalnie z myślą o ich potrzebach. Warto dowiedzieć się, jak skutecznie schłodzić psa w upał, ponieważ klasyczne desery dla ludzi mogą mu poważnie zaszkodzić..
quiz
Fretki to niesamowite i bardzo interesujące zwierzęta, ale nie dla wszystkich, odpowiednie. Wymagają dużo czasu i uwagi, jak również mają swoje specyficzne nawyki. Sprawdź, czy je znasz. Przeczytaj też >> Ciekawostki o fretce.

Kora idealna domowa suczka. ADOPCJA, małopolskie Kraków, Małopolskie, Kraków

Kora idealna domowa suczka. ADOPCJA, małopolskie Kraków, Małopolskie, Kraków
Zamknij
Zamknij reklamę
REKLAMA
Kora idealna domowa suczka. ADOPCJA, małopolskie Kraków, Małopolskie, Kraków

Adopcje Ogłoszenia Psy do adopcji

Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF10733688
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Kora to około 6-7letnia suczka, średniej wielkości, o subtelnej urodzie. Ma uroczo sterczące uszka, jasny pyszczek i oczy jak koraliki. Jej czarna sierść jest urozmaicona beżowymi i białymi elementami. Jeśli chodzi o jej charakter, to jest przemiłą, delikatną, łagodną i uczuciową sunią. Jest cichutka, grzeczna, posłuszna i niekonfliktowa. Bardzo mocno spragniona kontaktu z człowiekiem, człowiek praktycznie jest dla niej najważniejszy - wiernie mu towarzyszy i okazuje uwielbienie. To typowo domowa suczka, zachowuje czystość w domu, nie psoci, nie niszczy. Grzecznie zostaje sama i cierpliwie czeka na powrót opiekuna. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Toleruje inne psy. Kora jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Prosi o ciepły i kochający dom. Zostanie wydana do adopcji TYLKO I WYŁĄCZNIE W WARUNKI DOMOWE!!! Kora jest podopieczną Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom ŁAPA i aktualnie mieszka w Domu Tymczasowym w Łodzi. Warunkiem jej adopcji jest wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. W SPRAWIE ADOPCJI W TYGODNIU PROSIMY DZWONIĆ PO GODZINIE 15:00!!! Nie odbieramy telefonów z numerów prywatnych. Kontakt: Małgosia: Zobacz Agnieszka: Zobacz lub Zobacz Pamiętaj! Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne kilkanaście lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.
Zobacz więcejZobacz więcej
Ogłosznie dodał/a
Użytkownik Miniatury
  • Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA"
  • Wyślij Wiadomość
Wyślij Wiadomość

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Zwiń Zwiń komentarz
Autor *
Tytuł *
Ocena
Komunikat *
Captcha *
REKLAMA
Ładuje
Ciekawostki
Czasami zdarza się tak, że nie możemy przyjąć pod swój dach nowego zwierzęcia se schroniska. Najczęściej spowodowane jest to brakiem warunków mieszkaniowych, posiadaniem już psa lub kota czy też chorobą uniemożliwiającą opiekę nad pupilem.
arrow_upward
Wybierz etykietę lub nacisnąć "inne", aby wysłać komentarze
Ładowanie...
Jesteś pewien, że chcesz anulować swój raport?
Dodaj ogłoszenie za darmo!2 Dodaj ogłoszenie za darmo!3 Dodaj ogłoszenie za darmo!4
Zaloguj się
Nazwa użytkownika
Hasło
Nie pamiętasz hasła? Przypomnieć