ciekawostki
Pojawienie się w domu nowego pupila to zawsze wydarzenie. Warto jednak od razu zadbać o jego własny, spokojny kąt do wypoczynku – czy to w formie legowiska, kojca, transportera czy klatki dla kota lub psa. Tego typu rozwiązanie pozwoli stworzyć bezpieczną strefę dla pupila, a w przypadku transportera czy klatki przyda się na czas transportu czy po zabiegu medycznym..
quiz
Fretki to niesamowite i bardzo interesujące zwierzęta, ale nie dla wszystkich, odpowiednie. Wymagają dużo czasu i uwagi, jak również mają swoje specyficzne nawyki. Sprawdź, czy je znasz. Przeczytaj też >> Ciekawostki o fretce.
ciekawostki
Jeśli stoisz w sklepie w alejce z karmą dla psów i patrzysz raz na worek, raz na puszkę, to jesteś w dobrej większości. W gabinecie weterynaryjnym na Grochowskiej słyszę to pytanie dosłownie co tydzień: „Panie doktorze, sucha czy mokra? Co jest lepsze?”. Coraz częściej kończymy rozmowę na trzeciej opcji: łączeniu jednego z drugim..
quiz
Drodzy Kociarze, czy macie ochotę sprawdzić swoją wiedzę na temat tych tajemniczych i uroczych stworzeń? Czekają na Was pytania dotyczące różnorodnych aspektów życia kotów. Sprawdź, ile wiesz o tych niezwykłych zwierzętach..
quiz
Który kot kocha spać i jeść lasagne? Czy stawiać na pierwszym miejscu sprawiedliwość i pomoc słabszym? A może znasz sprytne i zaradne kocury, ale jednocześnie bardzo pechowe? Sprawdź, czy znasz! Przeczytaj również Sławne koty z bajek i kreskówek .
ciekawostki
Wypadek lub nagła choroba pupila to nie tylko stres, lecz także konieczność poniesienia dodatkowych kosztów. Czy wiesz, że możesz zabezpieczyć finansowo leczenie swojego czworonoga bez kupowania osobnej polisy? Sprawdź, jak działa ubezpieczenie psa będące dodatkiem do ubezpieczenia nieruchomości i zapewnij swojemu przyjacielowi najlepszą opiekę..
quiz
Zwierzęta mogą być urocze, szybkie, inteligentne, brzydkie i obrzydliwe, ale wszystkie są niesamowite! .

Malutki, wesoły Batmanek czy długo będzie czekał na dobry dom?, dolnośląskie Wrocław,

Malutki, wesoły Batmanek czy długo będzie czekał na dobry dom?, dolnośląskie Wrocław,
Zamknij
Zamknij reklamę
REKLAMA
Malutki, wesoły Batmanek czy długo będzie czekał na dobry dom?, dolnośląskie Wrocław,

Psy do adopcji Adopcje Ogłoszenia

Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF11296607
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość

Wrocław

Opis
Batmanek to malutki pieseczek w średnim wieku, znaleziony w 2011 roku na ulicy przez wolontariusza. Jest psiakiem wesołym, mimo małych rozmiarów nie sposób tego słodziaka nie zauważyć. To taki typ kanapowca - przytulaka, ale jak trzeba to i pokłady energii w sobie odnajdzie. Na spacerach zachowuję się ładnie, uwielbia się tarzać w trawie. Czasem, gdy na łące dostrzeże sarnę, zająca, czy po prostu innego spacerującego psa, troszkę ciągnie. Ale nikt przecież nie przegra z 6 - kilowym mikrusem :):) Z innymi psiakami się dogaduje, zarówno z suczkami i pieskami. Jednak nie da sobie w kaszę dmuchać, potrafi odszczeknąć niejednemu psiemu dryblasowi, któremu sięga kostek. To naprawdę wspaniałe psisko. Jest malutki, marznie zimą. Bardzo jest spragniony kontaktu z człowiekiem. Ludzi zna i lubi, mimo że pewnie to człowiek wyrzucił go na ulicę. Batmanek jest zaszczepiony, wykastrowany i odrobaczony. Możliwość dowozu do uzgodnienia. Kontakt: Zobacz , Zobacz Batman czeka w schronisku w Busku-Zdroju.
Zobacz więcejZobacz więcej
Ogłosznie dodał/a
Użytkownik Miniatury
  • wolontariusz
  • Wyślij Wiadomość
Wyślij Wiadomość

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Zwiń Zwiń komentarz
Autor *
Tytuł *
Ocena
Komunikat *
Captcha *
REKLAMA
Ładuje
Ciekawostki
Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Każdy kto chciałby się o tym osobiście przekonać, ma najczęściej dwie możliwości do wyboru: kupno małego szczeniaczka od hodowcy lub  przygarnięcie zwierzęcia ze schroniska.
arrow_upward
Wybierz etykietę lub nacisnąć "inne", aby wysłać komentarze
Ładowanie...
Jesteś pewien, że chcesz anulować swój raport?
Dodaj ogłoszenie za darmo!2 Dodaj ogłoszenie za darmo!3 Dodaj ogłoszenie za darmo!4
Zaloguj się
Nazwa użytkownika
Hasło
Nie pamiętasz hasła? Przypomnieć