Moja Pani zmarła-jej bliscy oddali mnie do schroniska, a przecież ja też tęskniłam... :(, dolnośląskie Wrocław,



REKLAMA
Moja Pani zmarła-jej bliscy oddali mnie do schroniska, a przecież ja też tęskniłam... :(, dolnośląskie Wrocław,
Adopcje Ogłoszenia Psy do adopcji
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF16640664
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Wrocław
Adres
Kraków
Opis
Baby vel Kaja - psia emerytka, która trafiła do nas po śmierci swojej opiekunki. Rodzina pani nie znalazła u siebie miejsca dla tej niuni, oby zatem jeszcze znalazła swoje miejsce na ziemi... Ta spokojniutka sunia przeżyła koszmar rozłąki z ukochaną osobą. Mimo to pozostała wspaniałą, przutulaśną sunią. Pilnie szukamy dla niej stabilnego domu. Sunia ma już słabsze serduszko, musi brać leki. Kontakt:
w godz. 10-20. Piesek przebywa w schronisku w województwie świętokrzyskim Busko Zdrój. Możliwy jest dowóz pieska do nowego domku za zwrotem kosztów transportu.
- Wyświetlenia 18
Ogłosznie dodał/a
- Przytulisko w Busku Zdroju
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





