Oddam psiaka w dobre ręce ,3.5 letni samczyk o imieniu Blu, , Kielce



REKLAMA
Oddam psiaka w dobre ręce ,3.5 letni samczyk o imieniu Blu, , Kielce
Za darmo
Wysłano
02.06.2026
Nr ogłoszenia
ZO165483
Oferta schroniska
Nie
Kraj
Polska
Województwo
Miejscowość
Adres
Seminaryjska
Kod pocztowy
25-372
Opis
Oddam w dobre ręce-najlepiej żeby było podwórko!
Piesek od szczeniaka pod naszą opieką,w grudniu skończył 3 lata, regularne szczepienia -szczepienie przeciwko wściekliźnie oraz na nosówkę ważne do kwietnia 2027 odrobaczony.
Niestety sytuacja w jakiej się znaleźliśmy nie pozwala nam zatrzymać pupila a nie mamy rodziny , która mogłaby go przygarnąć.
Piesek jest kundelkiem o niebieskich oczach,wabi się Blu.
Piesek od szczeniaka pod naszą opieką,w grudniu skończył 3 lata, regularne szczepienia -szczepienie przeciwko wściekliźnie oraz na nosówkę ważne do kwietnia 2027 odrobaczony.
Niestety sytuacja w jakiej się znaleźliśmy nie pozwala nam zatrzymać pupila a nie mamy rodziny , która mogłaby go przygarnąć.
Piesek jest kundelkiem o niebieskich oczach,wabi się Blu.
- Wyświetlenia 51
-
Zapisz PDF
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki





