quiz
Który kot kocha spać i jeść lasagne? Czy stawiać na pierwszym miejscu sprawiedliwość i pomoc słabszym? A może znasz sprytne i zaradne kocury, ale jednocześnie bardzo pechowe? Sprawdź, czy znasz! Przeczytaj również Sławne koty z bajek i kreskówek .
ciekawostki
Niepokój o zdrowie zwierzęcia często zaczyna się od drobnych sygnałów: mniejszego apetytu, ospałości, wymiotów, częstszego oddawania moczu albo nietypowego bólu przy dotyku brzucha. W takich sytuacjach badanie kliniczne bywa pierwszym krokiem, ale nie zawsze pozwala zajrzeć wystarczająco głęboko w problem. Ultrasonografia, czyli USG, jest jedną z najważniejszych metod diagnostycznych w medycynie weterynaryjnej, ponieważ umożliwia ocenę narządów wewnętrznych w czasie rzeczywistym, bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego. Dla opiekuna zwierzęcia to badanie może być źródłem stresu, ale zazwyczaj przebiega spokojnie, jest bezbolesne i dostarcza lekarzowi wielu praktycznych informacji..
quiz
Drodzy Kociarze, czy macie ochotę sprawdzić swoją wiedzę na temat tych tajemniczych i uroczych stworzeń? Czekają na Was pytania dotyczące różnorodnych aspektów życia kotów. Sprawdź, ile wiesz o tych niezwykłych zwierzętach..
ciekawostki
Pożegnanie ukochanego zwierzęcia jest jednym z tych doświadczeń, które trudno zamknąć w kilku słowach. Pies, kot, królik, koń czy inny pupil przez lata staje się częścią rodziny — towarzyszy w codziennych rytuałach, czeka przy drzwiach, daje poczucie bliskości i zostawia po sobie ślad, który nie znika wraz z jego odejściem. Gdy przychodzi moment straty, wielu opiekunów czuje potrzebę, by nie tylko godnie pożegnać swojego przyjaciela, ale także zachować pamięć o wspólnie przeżytym czasie..
ciekawostki
Gdy temperatury rosną, szukamy sposobów na ochłodę – podobnie jak nasi czworonożni przyjaciele. Latem psy także odczuwają upały i mogą cierpieć z powodu przegrzania. Jednym z prostych, a zarazem przyjemnych sposobów na zapewnienie im orzeźwienia są domowe lody przygotowane specjalnie z myślą o ich potrzebach. Warto dowiedzieć się, jak skutecznie schłodzić psa w upał, ponieważ klasyczne desery dla ludzi mogą mu poważnie zaszkodzić..
ciekawostki
Dla wielu osób pies jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Dlaczego więc nie zabierać go w podróż samochodem? Jeśli zwierzak dobrze je znosi, a przy tym zostanie odpowiednio zabezpieczony, można spędzić razem niezapomniane chwile podczas urlopu. Postaramy się wyjaśnić, jak przewozić psa samochodem, aby zapewnić mu nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo..
quiz
Zwierzęta mogą być urocze, szybkie, inteligentne, brzydkie i obrzydliwe, ale wszystkie są niesamowite! .
quiz
Fretki to niesamowite i bardzo interesujące zwierzęta, ale nie dla wszystkich, odpowiednie. Wymagają dużo czasu i uwagi, jak również mają swoje specyficzne nawyki. Sprawdź, czy je znasz. Przeczytaj też >> Ciekawostki o fretce.

Teo - skazany na samotność...Podarujesz mu dom?, małopolskie Kraków, Małopolskie, Kraków

Teo - skazany na samotność...Podarujesz mu dom?, małopolskie Kraków, Małopolskie, Kraków
Zamknij
Zamknij reklamę
REKLAMA
Teo - skazany na samotność...Podarujesz mu dom?, małopolskie Kraków, Małopolskie, Kraków

Ogłoszenia Psy do adopcji Adopcje

Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF73925754
Oferta schroniska
Nie
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Imię: Teo Trafił do nas: 20.08.2015 r wiek: 3 lata wielkość: średni stosunek do psów: negatywny Teo miał swojego pana. Miał dom, ogró Zobacz ł szczęśliwy... Przewrotny jednak jest los, pana Teo zabrano do hospicjum, a psa zostawiono samego sobie - na pustej posesji, pełnej jedynie wspomnień... Pan Teo już nie wróci, smutny jest los tych, którzy doznali takiej straty. Teo został sam. Psiak szuka teraz nowego domu. Choć wciąż tęskni za dawnym życiem, wie, że ono już nie wróci. Na początku był psem spokojnym, lekko wycofanym... przygaszonym, ale z dnia na dzień do jego oczu wraca blask, chęć do dalszego życia. Nawet czasem nieśmiało zamerda ogonem i zachęci do zabawy! Bo zabawa z człowiekiem, to coś, za co Teo dałby się pokroić! On kocha się bawić z ludźmi. Niestety Teo nie przepada za innymi psami, powinien być jedynym czworonogiem w domu. Psiak potrafi sobie otworzyć boks, bramki też nie są dla niego straszne. Jeśli trafi do domu z ogrodem i miałby mieszkać na zewnątrz, będzie potrzebować dobrego ogrodzenia - przynajmniej na początku, póki nie przekona się, że nowy dom, nowa rodzina, to już ta na zawsze. Lepiej by jednak zamieszkał w mieszkaniu, żeby nie kusiły go samotne wycieczki ! Teo jest psem młodym, doświadczył już tragedii, utracił ukochanego pana, ale teraz ma szansę na nowe życie - równie dobre, a może i lepsze, od tego co było! Tylko musi dostać szansę. Ktoś - może właśnie Ty - musi powiedzieć do niego: Choć ze mną Teo, zostańmy rodziną. Teo zasługuje na nowy, dobry dom. Jest pełen energii i chęci do życia ! Potrzebuje jedynie człowieka - swego człowieka przyjaciela na długie lata. Jest zaszczepiony i odrobaczony. więcej zdjęć Teo znajdziesz na naszej stronie: Zobacz Pomagamy w transporcie do nowego domu. Adopcja jest bezpłatna, warunkiem jest podpisanie umowy adopcyjnej. dane kontaktowe: tel: Zobacz mail: Zobacz
Zobacz więcejZobacz więcej
Ogłosznie dodał/a
Użytkownik Miniatury
  • Edyta
  • Wyślij Wiadomość
Wyślij Wiadomość

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Zwiń Zwiń komentarz
Autor *
Tytuł *
Ocena
Komunikat *
Captcha *
REKLAMA
Ładuje
Ciekawostki
Wiele osób marzy o tym, aby w dniu świąt czy urodzin otworzyć ozdobnie zapakowany prezent i znaleźć w nim uroczego zwierzaczka. Pomysł ten wydaje się być słodki, jednak w rzeczywistości, decyzja o pupilu to poważne zobowiązanie na lata.
arrow_upward
Wybierz etykietę lub nacisnąć "inne", aby wysłać komentarze
Ładowanie...
Jesteś pewien, że chcesz anulować swój raport?
Dodaj ogłoszenie za darmo!2 Dodaj ogłoszenie za darmo!3 Dodaj ogłoszenie za darmo!4
Zaloguj się
Nazwa użytkownika
Hasło
Nie pamiętasz hasła? Przypomnieć