Kociaki z Miotu D, łódzkie Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Aleksandrów Łódzki



REKLAMA
Kociaki z Miotu D, łódzkie Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Aleksandrów Łódzki
Ogłoszenia Koty Maine Coon
1500 PLN
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF11536603
Miejscowość
Adres
Łódź
Wojewodztwo
Opis
Z radością zawiadamiamy, że 10 listopada przyszły na świat kociaki z Miotu D (DUKE Rysi Pazur*PL oraz BESSIE Koty z Narnii*PL). Zapraszamy do śledzenia naszej strony:
KONTAKT:
,
Pierwsze zdjęcia przedstawiają rodziców.
- Wyświetlenia 92
Ogłosznie dodał/a
- Kasia
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki
Zima to magiczny czas dla wielu z nas, ale dla naszych futerkowych przyjaciół może być trochę przygnębiający. Zimowe dni mogą sprawić, że nasze koty czują się znudzone i zniechęcone, zwłaszcza gdy zewsząd unosi się aura zimowej monotonii. Zastanawiasz się, jak dbać o kota zimą, by zachował energię i dobry humor? Kluczem jest regularna stymulacja intelektualna oraz stworzenie mu domowego placu zabaw.
Bezpieczeństwo kota zimą w domu
Pamiętaj, że zima w domu to także pewne zagrożenia. Zbyt gorące kaloryfery mogą prowadzić do przesuszenia kociej skóry, dlatego warto stosować nawilżacze powietrza. Uważaj także na rośliny świąteczne, takie jak gwiazda betlejemska czy jemioła – są one silnie trujące dla kotów. Zadbaj o to, by zimowa rozrywka była przede wszystkim bezpieczna.





