ciekawostki
Pojawienie się w domu nowego pupila to zawsze wydarzenie. Warto jednak od razu zadbać o jego własny, spokojny kąt do wypoczynku – czy to w formie legowiska, kojca, transportera czy klatki dla kota lub psa. Tego typu rozwiązanie pozwoli stworzyć bezpieczną strefę dla pupila, a w przypadku transportera czy klatki przyda się na czas transportu czy po zabiegu medycznym..
quiz
Drodzy Kociarze, czy macie ochotę sprawdzić swoją wiedzę na temat tych tajemniczych i uroczych stworzeń? Czekają na Was pytania dotyczące różnorodnych aspektów życia kotów. Sprawdź, ile wiesz o tych niezwykłych zwierzętach..
ciekawostki
Wypadek lub nagła choroba pupila to nie tylko stres, lecz także konieczność poniesienia dodatkowych kosztów. Czy wiesz, że możesz zabezpieczyć finansowo leczenie swojego czworonoga bez kupowania osobnej polisy? Sprawdź, jak działa ubezpieczenie psa będące dodatkiem do ubezpieczenia nieruchomości i zapewnij swojemu przyjacielowi najlepszą opiekę..
quiz
Który kot kocha spać i jeść lasagne? Czy stawiać na pierwszym miejscu sprawiedliwość i pomoc słabszym? A może znasz sprytne i zaradne kocury, ale jednocześnie bardzo pechowe? Sprawdź, czy znasz! Przeczytaj również Sławne koty z bajek i kreskówek .
quiz
Zwierzęta mogą być urocze, szybkie, inteligentne, brzydkie i obrzydliwe, ale wszystkie są niesamowite! .
quiz
Fretki to niesamowite i bardzo interesujące zwierzęta, ale nie dla wszystkich, odpowiednie. Wymagają dużo czasu i uwagi, jak również mają swoje specyficzne nawyki. Sprawdź, czy je znasz. Przeczytaj też >> Ciekawostki o fretce.
ciekawostki
Jeśli stoisz w sklepie w alejce z karmą dla psów i patrzysz raz na worek, raz na puszkę, to jesteś w dobrej większości. W gabinecie weterynaryjnym na Grochowskiej słyszę to pytanie dosłownie co tydzień: „Panie doktorze, sucha czy mokra? Co jest lepsze?”. Coraz częściej kończymy rozmowę na trzeciej opcji: łączeniu jednego z drugim..

Buldog francuski suczka WARKA /ZKwP FCI/- 3 miesiące, Lubelskie, Świdnik

Buldog francuski suczka WARKA /ZKwP FCI/- 3 miesiące, Lubelskie, Świdnik
Zamknij
Zamknij reklamę
REKLAMA
Buldog francuski suczka WARKA /ZKwP FCI/- 3 miesiące, Lubelskie, Świdnik

Psy Buldog amerykański Ogłoszenia

4500 PLN
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
ZO179244
Miejscowość

Świdnik

Wojewodztwo
Opis
W naszej domowej hodowli Margerytka FCI (z 25 - letnim doświadczeniem) 20.04.2025 ( w poranek Wielkanocny ) na świat przyszły śliczne 4 szczenięta buldożka francuskiego - 3 suczki w umaszczeniu płowym i piesek biało - rudy. Ogłoszenie dotyczy suczki o imieniu WARKA Margerytka. Suczka jest już gotowa do odbioru. Jest po przeglądzie miotu, posiada metrykę urodzenia wydane przez Związek Kynologiczny w Lublinie, szczepienia i odrobaczenia stosowne do wieku, mikroczip. Do nowego domu pojedzie z umową kupna-sprzedaży i wyprawką. Szcześliwymi rodzicami są - nasz piesek importowany z Łotwy o imieniu Renuar URSUS LA GRAND - syn zwycięzcy Crafta. Matką jest DELFA Margerytka - córka psa importowanego z Francji. Rodzice są zdrowi, bez alergii pokarmowej, przebadane mają serca i stawy. Suczka WARKA jest wychowana w domu w stałym kontakcie z ludźmi i naszymi psami. Jest bardzo przymilna, odważna, charakter ma typowy dla buldoga francuskiego. Będzie niedużą suczką, w wieku dorosłym przewidywana waga ok 9-11 kg. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy sprzedaży na kolanka. Nie sprzedaję szczeniąt do pseudohodowli. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego. Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie hodowli na Facebooku - Hodowla Margerytka FCI Dostępne są dwie suczki WIKI i WARKA Piesek WEDEL i suczka WERA już mają nowe domy

Informacje dodatkowe

Oferta od : Osoby prywatnej
Nazwa hodowli : Margerytka FCI
Nazwa stowarzyszenia (związku) : Związek Kynologiczny w Polsce
REGON stowarzyszenia : Zobacz
Zobacz więcejZobacz więcej
Ogłosznie dodał/a
Użytkownik Miniatury
  • Małgorzata
Zobacz telefon Zobacz cały
Wyślij Wiadomość

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Zwiń Zwiń komentarz
Autor *
Tytuł *
Ocena
Komunikat *
Captcha *
REKLAMA
Ładuje
Ciekawostki
Spacerowanie z psem to nie tylko przyjemność, ale także obowiązek, który ma kluczowe znaczenie dla jego zdrowia i samopoczucia. Spacery zapewniają psu ruch, pomagają w socjalizacji oraz wpływają pozytywnie na jego stan psychiczny.
arrow_upward
Wybierz etykietę lub nacisnąć "inne", aby wysłać komentarze
Ładowanie...
Jesteś pewien, że chcesz anulować swój raport?
Dodaj ogłoszenie za darmo!2 Dodaj ogłoszenie za darmo!3 Dodaj ogłoszenie za darmo!4
Zaloguj się
Nazwa użytkownika
Hasło
Nie pamiętasz hasła? Przypomnieć