Czarny mix labradora szuka kochającego serca, Łódzkie, Pabianice



REKLAMA
Czarny mix labradora szuka kochającego serca, Łódzkie, Pabianice
Ogłoszenia Labrador Retriever Psy
Za darmo
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
RF130185
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Czarny o numerze ewidencyjnym 1392, to piesek bardzo przyjazny. Ma około dwóch lat. Przyjęty do schroniska 16 grudnia 2014 ze Zgierza. Aktualnie przebywa w Schronisku dla zwierząt w Pabianicach. Nie mamy o nim więcej informacji :( na pewno udzielić ich może schronisko. Podaruj mu kawałek podłogi, pełną miskę i swoje serduszko. W zamian psiak odda Ci całego siebie :)
Schronisko dla zwierząt
ul. Partyzancka 110
95 - 200 Pabianice
42 227 08 50
Schronisko dla zwierząt
ul. Partyzancka 110
95 - 200 Pabianice
42 227 08 50
- Wyświetlenia 44
Ogłosznie dodał/a
- Osoba prywatna
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki
Domyślne hasło w urządzeniu IoT na zaproszenie dla botnetów.
Automatyczne karmniki, kamery do monitorowania pupila, obroże GPS, interaktywne zabawki sterowane przez aplikację — rynek urządzeń IoT dla zwierząt domowych rośnie w zawrotnym tempie. Według raportu Grand View Research wartość tego segmentu przekroczyła w 2023 roku 4,5 miliarda dolarów, a prognozy na rok 2030 mówią o ponad 10 miliardach. To już nie są gadżety dla hobbystów. To codzienność milionów właścicieli psów i kotów.
Problem w tym, że większość tych urządzeń podłącza się do domowego Wi-Fi — i nikt nie pyta, co potem dzieje się z danymi.





