pudel średni suczka, Warmińsko-mazurskie, Ełk



REKLAMA
pudel średni suczka, Warmińsko-mazurskie, Ełk
Psy Ogłoszenia Pozostałe rasy psów
1600 PLN
Wysłano
Ponad dwa miesiące temu
Nr ogłoszenia
ZO149672
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Na sprzedaż suczka rasy pudel średni. To niezwykle inteligentny, pogodny i towarzyski kompan, który uwielbia kontakt z ludźmi oraz wspólne spacery. Jest zadbany, zdrowy i pełen energii, a jednocześnie potrafi spokojnie odpoczywać u boku opiekuna. ✔ Wiek: 3 miesiące ✔ Charakter: przyjazny, łagodny, szybko się uczy ✔ Stan zdrowia: bardzo dobry, 2x zaszczepiony i 2x odrobaczony ✔ Idealny dla: rodzin, singli, osób aktywnych Pies najlepiej odnajdzie się w domu, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny i otrzyma dużo uwagi oraz miłości. Sprzedam tylko odpowiedzialnej osobie, która zapewni mu troskliwy dom na stałe. Kontakt:
Lokalizacja: Ełk
Informacje dodatkowe
Oferta od : Osoby prywatnej
Nazwa hodowli : Small dog
Nazwa stowarzyszenia (związku) : Stowarzyszenie miłośników zwierząt domin
REGON stowarzyszenia :
Informacje dodatkowe
Oferta od : Osoby prywatnej
Nazwa hodowli : Small dog
Nazwa stowarzyszenia (związku) : Stowarzyszenie miłośników zwierząt domin
REGON stowarzyszenia :
- Wyświetlenia 20
-
Zapisz PDF
Ogłosznie dodał/a
- wiktoriagrygo9
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki
Domyślne hasło w urządzeniu IoT na zaproszenie dla botnetów.
Automatyczne karmniki, kamery do monitorowania pupila, obroże GPS, interaktywne zabawki sterowane przez aplikację — rynek urządzeń IoT dla zwierząt domowych rośnie w zawrotnym tempie. Według raportu Grand View Research wartość tego segmentu przekroczyła w 2023 roku 4,5 miliarda dolarów, a prognozy na rok 2030 mówią o ponad 10 miliardach. To już nie są gadżety dla hobbystów. To codzienność milionów właścicieli psów i kotów.
Problem w tym, że większość tych urządzeń podłącza się do domowego Wi-Fi — i nikt nie pyta, co potem dzieje się z danymi.





