Rosyjska Bolonka Kolorowa piesek o imieniu Marlon, Wielkopolskie, Jarocin



REKLAMA
Rosyjska Bolonka Kolorowa piesek o imieniu Marlon, Wielkopolskie, Jarocin
Pozostałe rasy psów Ogłoszenia Psy
2500 PLN
Wysłano
Ponad miesiąc temu..
Nr ogłoszenia
ZO146523
Miejscowość
Wojewodztwo
Opis
Dzień dobry. Oferuję do sprzedaży pieska rasy Rosyjska Bolonka Kolorowa o metrykalnym imieniu Marlon. Piesek Ur. 31.01.2026 r. Marlon jest po dwóch szczepieniach i trzech odrobaczeniach. Posiada metrykę i chip. Piesek jest o ubarwieniu Czarnym z bardzo delikatnymi białymi znaczeniami. Rodzice szczeniaka z rodowodami. Gotowy do odbioru. Hodowla zgłoszona w Kennel Club oraz w urzędzie skarbowym. Hodowla zostanie zgłoszona do powiatowego lekarza weterynarii zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszam do rezerwacji i zakupu. Pozdrawiam Krzysztof
Informacje dodatkowe
Oferta od : Osoby prywatnej
Nazwa hodowli : Imbrowa Zagroda
Nazwa stowarzyszenia (związku) : Ogólnopolskie Stowarzyszenie Psa Rasowego Kennel C
REGON stowarzyszenia :
Informacje dodatkowe
Oferta od : Osoby prywatnej
Nazwa hodowli : Imbrowa Zagroda
Nazwa stowarzyszenia (związku) : Ogólnopolskie Stowarzyszenie Psa Rasowego Kennel C
REGON stowarzyszenia :
- Wyświetlenia 4
-
Zapisz PDF
Ogłosznie dodał/a
- krzysztof
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
REKLAMA
Ładuje 
Ciekawostki
Domyślne hasło w urządzeniu IoT na zaproszenie dla botnetów.
Automatyczne karmniki, kamery do monitorowania pupila, obroże GPS, interaktywne zabawki sterowane przez aplikację — rynek urządzeń IoT dla zwierząt domowych rośnie w zawrotnym tempie. Według raportu Grand View Research wartość tego segmentu przekroczyła w 2023 roku 4,5 miliarda dolarów, a prognozy na rok 2030 mówią o ponad 10 miliardach. To już nie są gadżety dla hobbystów. To codzienność milionów właścicieli psów i kotów.
Problem w tym, że większość tych urządzeń podłącza się do domowego Wi-Fi — i nikt nie pyta, co potem dzieje się z danymi.





