Newsleter
Twoje imie
Twój E-mail
Chcesz dostawiać aktualne wiadomości na temat serwisu i produktów? Zostaw adres e-mail.
Chcesz zrezygnować z newslettera kliknij
    
Twój E-mail
Subscribe     
Gryzonie
świnki morskie
króliczki,
chomiki, 

myszki, szczury,
koszatniczki,
fretki
i inne

Sprawdź ogłoszenia >>

Reklama w serwisie

Publikowanie linków oraz bannerów reklamowych na naszej stronie jest bardzo proste. Wszystko, co trzeba zrobić to zarejestrować się na naszej stronie (jako Prywatny Użytkownik, Hodowca lub Organizacja, Schronisko, Firma) i można umieścić reklamę samodzielnie.
Po zalogowaniu należy kliknij w link " Dodaj ogłoszenie” , a następnie wybrać linki reklamowe, albo bannery reklamowe  (ostatnia kategoria).

Dodając link reklamowy należy wypełnić Tytuł, Opis i podać adres URL.

UWAGA:
Linki reklamowe wyświetla się "rotacyjnie" na zmianę z innymi. Linki zmieniają się w momencie odświeżenia strony przez Użytkownika. Jednorazowo wyświetlają 2 linki reklamowe na wszystkich stronach serwisu.

W przepadku reklamy bannerowej należy wybierać żądany rozmiar bannera, oraz Kategorię (informacje zawarte są w tytule bannera). Po kliknięciu należy wpisać Tytuł, adres URL,  wczytać banner i wybrać Plan emisji.

UWAGA:
Banner powinien mieć szerokość i wysokość 200 pikseli, formaty bannerów - JPG, GIF
Rodzaje bannera 200x200:
 • Banner 200x200 - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko na  stronie głównej serwisu Zoomia.pl.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Adopcje - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Adopcje.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Akwarystyka - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Akwarystyka.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Gryzonie i łasicowate - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Gryzonie i łasicowate.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Konie - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Konie.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Koty - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko w kategorii Koty.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Psy - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Psy.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Ptaki - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Ptaki.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Terrarystyka - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Terrarystyka.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Znalezione, zagubione - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Znalezione, zagubione.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Zwierzęta hodowlane - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Zwierzęta hodowlane.
 • Banner 200x200 px Kategoria_Produkty dla zwierząt - banery z tej kategorii pojawią się w lewej kolumnie serwisu. Będą one zmieniać się losowo i pojawią się tylko tylko w kategorii Produkty dla zwierząt.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi formami reklamowymi (np. 728x90, 468x60, 300x250), skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego.
Wyróżnione ogłoszenia
Wyróżnij swoje ogłoszenie!

Wybierając Plan SUPER OFERTA Twoje ogłoszenie pojawi się na głównej stronie serwisu, w najbardziej eksponowanym bloku "Super Oferta" oraz na górze na liście wynikowej danej kategorii i podkategorii.

Wybierając Plan POLECANE Twoje ogłoszenie pojawi się na głównej stronie serwisu, w bloku „Polecane ogłoszenia” oraz na górze na liście wynikowej danej kategorii i podkategorii.