Newsleter
Twoje imie
Twój E-mail
Chcesz dostawiać aktualne wiadomości na temat serwisu i produktów? Zostaw adres e-mail.
Chcesz zrezygnować z newslettera kliknij
    
Twój E-mail
Subscribe     

Wiadomości

Amstaffka Hera zbiera fundusze na szkolenie

16.02.2015
Od Fundacji AST:

"Amstaffka Hera znalazła już dom tymczasowy. Zamieszka w najbliższy piątek u Krysi w Warszawie. Hera będzie psią jedynaczką, w domu nie ma dzieci.
Od razu zacznie pracę szkoleniową w indywidualnym trybie. Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu.
Fundacja AST zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich, którzy oferowali swoją pomoc w chęci płacenia za hotel, aby wpłacili darowizny na szkolenie Hery. Szkolenie Herze jest bardzo potrzebne. Z pewnością to pomoże jej lepiej dogadać się z Krysią, przypomni zasady i ułatwi dalsze życie.
Osoby, którym Hera nie jest obojętna, chcące ją wspomóc, proszone są o dopisanie w tytule przelewu "Darowizna na cele statutowe - Hera".
Dane do przelewu:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463

Śledź jej historię na
https://www.facebook.com/events/356111977928324/
albo na profilu  i stronie Fundacji AST
https://www.facebook.com/Fundacja.AST
www.fundacja-ast.pl

A oto jej historia

"Hera to ok. 9 letnia, zdrowa, wysterylizowana amstaffka. Został jej tydzień życia, jeśli w ciagu tego tygodnia nie uda nam się jej odebrać, właściciele zdecydują się ją uśpić. Sytuacja w fundacji na dziś jest tak trudna, że naprawdę nie mamy jak suni pomóc. Dlatego zwracamy się z apelem o DT/DS dla Hery.

W 2008r. Hera została przez nas i jej obecnych właścicieli zabrana od hycla bo wisiał na niej "wyrok z uwagi na przynależność do rasy". DT zamienił się w DS i przez te kilka lat Hera miała dom. Lata mijały, Hera wychowywała się przy pierwszym dziecku, które dziś ma 4 lata, od 8 miesięcy w jej życiu pojawił się kolejny członek rodziny. Pod koniec stycznia dostaliśmy wiadomość, że Hera w ostępie tygodnia najpierw złapała młodsze dziecko za rączkę a następnie ugryzła je w twarz. Podczas zdarzenia matka nie była w tym samym pomieszczeniu co dziecko i pies, dlatego nie jest w stanie pomóc w określeniu dokładnych okoliczności i przebiegu zdarzenia.

Hera ma obserwację w kierunku wścieklizny (do 15.02.2015). Po tym czasie nie ma gdzie się podziać. Fundacja na dzień dzisiejszy nie dysponuje żadnym wolnym domem tymczasowym, nie dysponujemy także wolnym miejscem w hotelu z którym współpracujemy.

Obecnie Hera przebywa w domu u rodziców rodziny adopcyjnej w kagańcu, zamknięta w osobnym pokoju. Na naszą prośbę odwiedziła ją tam behawiorystka, aby ocenić sunię, jaki ma charakter oraz czy jest agresywna.
Czekamy nadal na końcową ocenę i wypis. Behawiorystka chce uzupełnić ocenę psa o rozmowę z właścicielami, których nie było na miejscu podczas wizyty u psa.
Wstępnie Hera została oceniona na normalnego, komunikującego się amstaffa, nieagresywnego. Stąd nasza decyzja aby zacząć jej szukać domu, bo czasu pozostało niewiele.
Jak tylko dostaniemy pełną ocenę od behawiorysty wkleimy.

Jaka jest Hera? Jest sunią domową, bez problemu odnajduje się w mieście. Mieszkała przez ostatnie 7 lat w mieszkaniu w bloku. Jest nauczona codziennego zostawania w domu. Jest przyuczona do kennel klatki.
W obecnym domu mieszka z samcem mix shar peia. Dość długo zajęło jej przyzwyczajenie się do niego, tu pomocna okazała się kennel klatka. Dobrze znosi podróże autem.
Według oceny behawiorystki jest dość spokojna i powinna mieszkać w takim domu.
Suczka nie jest polecana do kotów.

Hera mieszka obecnie w Warszawie.

Osoby, które są w stanie pomóc Herze prosimy o kontakt z fundacją. Celem ogłoszenia jest danie Herze szansy na dalsze życie, a nie ocenianie postępowania jej obecnych właścicieli.

Kontakt: www.fundacja-ast.pl
tel: 501797018 lub adopcjebullowatych@wp.pl
"Komentarze
Najlepiej oceniane ogłoszenia