Newsleter
Twoje imie
Twój E-mail
Chcesz dostawiać aktualne wiadomości na temat serwisu i produktów? Zostaw adres e-mail.
Chcesz zrezygnować z newslettera kliknij
    
Twój E-mail
Subscribe     

Wyróżnienie ogłoszeń

 
Co to jest wyróżnienie ogłoszenia?

Wyróżnienie ogłoszenia to forma zwiększenia skuteczności zamieszczanych ogłoszeń. Wyróżnione ogłoszenie jest lepiej widoczne na liście ogłoszeń oraz jest wyświetlane w specjalnych blokach.
Każdy Użytkownik serwisu Zoomia może wyróżnić swoje ogłoszenie.

Są różne możliwość wyróżnienia ogłoszenia:

1.
Plan SUPER OFERTA: ogłoszenia te wyświetlą się na głównej stronie w serwisie, po prawej stronie wyszukiwarki, w dużym bloku „Super Oferta” oraz na górze na liście wynikowej danej kategorii i podkategorii.
Przykładowo, jeżeli Użytkownik wyróżni ogłoszenie dotyczące kota rasy brytyjskiej, wówczas to ogłoszenie pojawi się na stronie głównej w boksie „Super Oferta” oraz na górze listy wynikowej kategorii Koty (nad ogłoszeniami „Polecane”), następnie na górze na listy wynikowej pokategorii Koty brytyjskie (nad ogłoszeniami „Polecane”). Dodatkowo ogłoszenie to będzie miało wyróżniający się kolor tła, oraz ikonkę „Super Oferta”.

Uwaga!
Super Oferta musi mieć dodane zdjęcie. Brak zdjęcia uniemożliwi wyświetlenie ogłoszenia na głównej stronie w boksie „Super Oferta”. Super Oferta wyświetla się "rotacyjnie" na zmianę z innymi. Zmienia się w momencie odświeżenia strony przez Użytkownika. Wszystkie Super Oferty wyświetlają się na liście, dostępnej po kliknięciu w link Wszystkie Super Oferty.


2. Plan POLECANE:
ogłoszenia te wyświetlą się na głównej stronie serwisu, w bloku „Polecane ogłoszenia” oraz na górze na liście wynikowej danej kategorii i podkategorii.
Przykładowo: jeżeli Użytkownik wyróżni ogłoszenie dotyczące kota rasy brytyjskiej, wówczas to ogłoszenie pojawi się na stronie głównej w boksie „Polecane” oraz na górze listy wynikowej kategorii Koty, następnie na górze na listy wynikowej podkategorii Koty brytyjskie. Dodatkowo ogłoszenie to będzie miało wyróżniający się kolor tła, oraz ikonkę „Polecane”.

Uwaga!
Polecane musi mieć dodane zdjęcie. Brak zdjęcia uniemożliwi wyświetlenie ogłoszenia na głównej stronie w boksie „Polecane”. Polecane ogłoszenie wyświetla się "rotacyjnie" na zmianę z innymi Polecanymi ogłoszeniami. Ogłoszenia te zmieniają się w momencie odświeżenia strony przez Użytkownika. Jednorazowo w bloku Polecane wyświetla się 6 ogłoszeń. Wszystkie Polecane ogłoszenia wyświetlają się na liście, dostępnej po kliknięciu w link Wszystkie Polecane.

Ogłoszenie można wyróżnić w momencie dodawania, wybierając odpowiedni Plan, po uzupełnianie danych ogłoszenia. Również w każdej chwili w panelu Użytkownika -> Moje ogłoszenia można skorzystać z opcji wyróżnienia, klikając w ikonkę „Uaktualnij Plan Ogłoszenia”, przy danym ogłoszeniu.

Nie utworzono jeszcze ogłoszeń. kliknij tutaj aby dodać nowe.