Newsleter
Twoje imie
Twój E-mail
Chcesz dostawiać aktualne wiadomości na temat serwisu i produktów? Zostaw adres e-mail.
Chcesz zrezygnować z newslettera kliknij
    
Twój E-mail
Subscribe     
Komentarze
munchkin
send me information at office@strongers.ro for buying a kitten munchkin.thank you
eugen 05.09.2019
 
kitten munchkin
hello.i m interested for a kitten munchkin
eugen 05.09.2019
 
Kauf Gonczy
Guten Tag Mein Name ist Michael Duckwitz ich bin seit 20 Jahren Jäger und jage sehr viel in Polen. Ich habe in Deutschland ein eigenes Jagdrevier...
Michael Duckwitz 27.07.2019
 
O SPRZEDAWCY
Nie polecam tego pana kupiłem od niego ptaki i jak zapewniał że są w dobrej kondycji kiedy je dostałem i zawiozłem do weterynarza uzyskałem...
RR 12.07.2019
 

Załóż konto


Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, a planujesz to zrobić, to polecamy zapoznanie się z ich opisem. Konta dedykowane są różnym Użytkownikom i mają różne funkcjonalności i przywileje.  Są 3 typy kont: "Prywatny Użytkownik", "Hodowca", "Organizacja, schronisko, firma".  Opis również uzyskasz, wybierając Typ Użytkownika.

Gdy zakłada się konto to obowiązkowo wypełnia się informacje oznaczone gwiazdką. Pozostałe informacje nie są obowiązkowe, więc nie trzeba ich uzupełnić. Informacje te dotyczą Sprzedającego, Hodowli, Organizacji, nie ogłoszenia, prezentacji. Można je później uzupełnić, czy zmienić w Panelu (po zalogowaniu), klikając w zakładkę "Mój Profil", bo te dane pojawią się przy ogłoszeniu jako "Informajce o sprzedawcy" oraz w przypadku typu konta "Hodowca", czy "Organizacja, schronisko, firma", na prezentacji w Katalogu hodowców i w Katalogu usług.
Następnie (po zalogowaniu) mozna dodać ogłoszenie, prezentacje do wybranej kategorii, klikając z zakładkę "Dodaj ogłoszenie, reklamę"


Uwaga Nasz system promuje konta które są wypełnione
większa liczbą danych! 
Krok 1
Tylko pola oznaczone * są wymagane.
login *
hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Typ Użytkownika *
Opis
Korzystając z tego typu konta możesz:
  • Zarządzać (dodawać, aktualizować, modyfikować, uzupełniać, usuwać lub odnawiać) swoimi ogłoszeniami w naszym serwisie.
  • Skorzystać z rozbudowanego systemu wyróżnień, aby uzyskać lepszą ekspozycję ogłoszenia.
  • Kontaktować się z innymi Użytkownikami poprzez nasz  interaktywny system wiadomości, sprawdzać odpowiedzi na swoje ogłoszenie, czy korespondować z innymi Użytkownikam.
  • Zapisywać swoje ulubione ogłoszenia, wyniki wyszukiwania i porównywania ogłoszeń
UWAGA!
W związku z nowelizacją Ustawy o ochronie zwierząt, osoby prywatne nie mogą sprzedawać psów i kotów i wybierając ten typ Konta, Użytkownik nie ma możliwości dodania ogłoszenia do kategorii KOTY, PSY. Natomiast można oddać psa, czy kota i wówczas należy dodać takie ogłoszenie do kategorii ADOPCJE.

Jeśli chcesz zmienić typ konta możesz utworzyć kolejne konto.
Kod bezpieczeństwa *
Kliknij, aby odświeżyć kod
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej. Jeśli symbole są niejasne, kliknij na zdjęcie.